KRYZYS DUCHA

JAKIE MATKI TACY SYNOWIE

Brawo polscy panowie, polskie zuchy! Nie zostawiacie suchej nitki ani ma własnej matce, ani na żonie, ani na córce. Wiadomo, że nazwanie kobiety dziwką i przyszycie jej takiej łaty to najlepsza broń przeciw kobiecie, którą chce się zniszczyć.

Z ilu kobiet zrobiono już takie ofiary? I kto to robi? Czy prawdziwy mężczyzna, syn danego narodu pozwoli nazywać w ten sposób kobiety we własnym domu, we własnej ojczyźnie? W czyim interesie jest kompromitowanie polskich kobiet? Czy robi to ktoś kto dba o honor własnego kraju?

Który prawdziwy Polak chce aby świat utożsamiał jego matkę, żonę, córkę, a nawet wnuczkę jako prostytutkę? Kim są ci panowie, którzy hańbią imię Matek Polek, żon i córek Polski? Czy na pewno narodzili się z Matki-Polki? Jeśli tak jest, jakim imieniem można ich nazwać? Dlaczego więc przyklejają taką łatę kobietom we własnym narodzie?

Jak widać w polskim narodzie ani czas, ani żadna mądrość nie zmieniają człowieka. Polacy przyjmują wszystko to co jest niszczące.

A dla nas kobiet nie wszystko kręci się koło seksu, tak jak to myślą niektórzy panowie, dla których seks jest tylko prymitywnym instynktem przetrwania gatunku.

Obserwując niektórych panów myślę, że dla wielu seks jest ucieczką jak każdy inny nałóg od codziennej rzeczywistości, jedni by się zrelaksować po ciężkiej pracy, a inni by zapomnieć o kłopotach. Sami uganiają się za kobietami, tymi jak to oni nazywają k ...., a później nie zostawiają na nich krzty godności. Gdy się nad tym głębiej zastanowić to z tego wynika, że to mężczyzna najczęściej szuka nowych wrażeń, bo mu już nie wystarcza w domu żona. Stąd powstała cała linia seksualnego biznesu. I nie ma tu co tak mocno przekonywać, że tu tylko kobieta jest winna, nie byłoby popytu nie byłoby sprzedaży.

I pytam: jak wam smakuje ta zakłamana miłość?

Wiele ładnych, młodych w dodatku naiwnych kobiet zbyt często ulega czarowi mężczyzn i „łatwych” pieniędzy, szczególnie tych dziewczyn w wieku dojrzewania ... i jak to się dzieje, że starszym panom, wydawałoby się tak moralnym jakoś nie przeszkadza, że wiele z nich to jeszcze dzieci i czerpią swoistą przyjemność z ich głupoty .... a może z rozpaczy ... ponieważ niejedną z nich życie przymusem rzuciło na tą pozycję?

Panowie, to jest sadyzm, gdy wcielacie się w role takich oprawców i masochizm, bo wielokrotnie używacie przemocy ... a później powiecie jeszcze o takiej dziewczynie ... to jest szmata!

Dla mnie takie postępowanie jest nie tylko niemoralne, to jest już wynaturzenie. I wszystko dlatego, że mężczyzna za wszelką cenę chce być szczęśliwy.

Żyjemy w świecie trudnym i pełnym pułapek, świat jest zakłamany, a miłość stała się niebezpieczna, ponieważ świat pędzi za przyjemnościami. Mało tego w świecie nie brak takich panów, którzy więżą młode dziewczyny i kobiety, a nawet młodych chłopców, bo chodzi im o własne pieniądze, które te osoby muszą zarabiać na szanownego łajdaka, aby ten mógł dostatnio żyć. Niszczą nie tylko ciało ale i duszę, powodują cierpienie i ból, te osoby zbyt często nie mają wyboru, muszą się sprzedawać w dodatku z radością i czułością. ... ot, i cała moralność panów!

Dochodzi do tego, że sprzedają małoletnie dziewczyny, później zamykają je w klatkach z jednym łóżkiem i każą się im „puszczać” za pieniądze ... a niech spróbuje powiedzieć - nie! A jak ta się już „puści” staje się dziwką.

Czy wiecie ile na świecie jest młodocianych dziewcząt i chłopców, którzy są niewolnikami erotycznego biznesu? Na dzień dzisiejszy mówi się o więcej niż trzech milionach tylko nastolatków (?), którzy są czyjąś własnością i często nawet tracą życie za nieposłuszeństwo.

Zastraszeni, zmanipulowani, zdragowani - ofiary handlu ludźmi... łączna suma wszystkich obejmuje przeszło dwadzieścia milionów. I przeważnie to wszystko służy jako rozrywka dla panów.

Wiele lat temu słuchałam ze łzami w oczach wyznania 37 - letniej kobiety - Koreanki, które utkwiło mi głęboko w pamięci, która „rozpoczęła” prostytucję w wieku .... ??? lat. Nie pamiętała swoich rodziców, ale doskonale pamiętała twarze dorosłych mężczyzn, którzy ją każdego dnia gwałcili. Pamiętała jak po jednym gwałcie, kiedy pogryzła swojego oprawcę ten wrzucił ją wpół żywą do piwnicy pełnej szczurów. Nie wie jak długo tam przebywała, ale szczury już jadły ją żywcem. W takim stanie znalazł ją jej wybawca, na szczęście jeszcze żyła. Oddał ją do Domu Dziecka prowadzonego przez katolickie zakonnice, tam określili jej wiek na około 3 lata. Spędziła tam kilka lat życia. Zachowywała się jak dzikie, zastraszone zwierzę. Nieufna do wszystkich ludzi, nawet do swoich opiekunek, które cały czas próbowały ją przywrócić do normalności.

Kilka razy ktoś próbował ją adoptować ale zakonnice odradzały chętnym, aż pojawiło się amerykańskie małżeństwo, którzy właśnie tą dziewczynkę postanowili wyrwać z jej osobistego piekła. Włożyli bardzo dużo pracy i zrobili wszystko co tylko było możliwe, aby odbudować ją jako człowieka - normalną kobietę, przez długie lata przywracali małej dziewczynce zaufanie do ludzi. Uczyli jej prawdziwej miłości, uczyli ją kochać i uwierzyć w samą siebie. Wykształcili ją, wyszła za mąż, ma dwóch synów i jeździ po świecie ratować młode dziewczynki, które w naszym cywilizowanym świecie nadal są seksualnymi zabawkami dla starszych panów. Już wiele takich dzieci wyrwała z ich „piekła” i przywróciła im normalne życie. A nie jest to łatwa praca, bo nie łatwo wyciągnąć je z takich miejsc.

A później słuchamy, jak nasi panowie-rycerze ubliżają takim kobietom, nawiasem mówiąc swoim matkom, żonom, córkom ...

Mężczyzno w ten sposób myślący, to że potrafisz spłodzić dziecko wcale nie znaczy, że jesteś mężczyzną.

Prawdziwy mężczyzna nie pozwoli ubliżyć kobiecie w dodatku niewinnej, która wywodzi się z tego samego narodu; to robi tylko wróg danego narodu albo 100% samiec. Niszczy honor i szlachetność całego narodu, pokazuje: zobaczcie wasze matki i córki to szmaty! Spróbujcie ubliżyć w ten sposób Greczynce, Żydówce ... zobaczycie co z wami zrobią ich mężczyźni!

Działając na tej drodze podcinacie godność własnego narodu. Bo kim są synowie takich matek? I nie dziwcie się, że takiego narodu nie szanuje świat, zbrukany honor kobiet w danym narodzie to jak dom bez matki. I błogosławiony ten mężczyzna, który zna wartość kobiet i nie krzywdzi ich. W ten sposób zaniża się wartość ludzkiego życia. Kobieta to opiekunka rodzinnego ogniska, a później w tym samym narodzie mężczyzna próbuje dokonać cudu, walcząc po hasłem: Bóg, Honor i Ojczyzna!!!

Jeśli chcemy coś znaczyć dla świata budujmy honor w narodzie, podnośmy jego wartości moralne, społeczne, religijne i nie naruszajmy tych zasad. Nie jest łatwo zbudować Ojczyznę Honoru, ale bardzo łatwo ją zniszczyć podcinając korzenie moralności.

To nie sztandar i dobry polityk jest cnotą kraju, tylko cały naród, jego moralność, obyczaje, kultura. Nie rozumiem dlaczego właśnie w Polsce o tak starych tradycjach takie fakty nie docierają do ludzi? Za wszelką cenę komuś zależy, aby niszczyć wszystkie te cnoty i wartości, które są bezcenne dla narodu, w tym honor polskich kobiet?

Psim obowiązkiem mężczyzny jest bronić honoru jego kobiety! Polski patriota powinien walczyć o honor wszystkich polskich kobiet, a nie obnażać ich do nagości. Wierzcie mi, kto tak robi ma w głowie poważną awarię, albo czyni to celowo. Niszcząc godność polskich kobiet również dobijamy naszą Ojczyznę.

Panowie, zamiast oczerniać kobiety, czas włączyć własne mózgi i inteligencję, i nie dawać się wodzić za nos płci pięknej. Nie opierajcie swojego życia na namiętności, skoro jesteście tacy rozsądni nie dajcie się kusić słabej i zepsutej kobiecie. Przez to i kobiety będą miały w swoim życiu mniej udręki.

27 June 2011

WIESŁAWA