KRYZYS DUCHA

KOSMICZNY DROGOWSKAZ
LINK! DO KOSMICZNY DROGOWSKAZ (WIERSZ)

... i kościół ukrył i mistyk nie dopowie by oszczędzić umysł człowieka małej wiary.

Wielka Prawda jest przeznaczona dla tych, którzy ucieleśnili spirytualną mądrość, zamanifestowali swoje indywidualne Ja w prawdziwej sile naturalnej harmonii, uchwycili wszystkie rozrzucone cząsteczki prawdy tworząc jedną całość, spletli mistyczne światy i pola ludzkiej rzeczywistości.

Nie wierzysz ... sprzeciwiasz się temu co nie zbadane, kierowany odmiennym zawężonym polem świadomości kreujesz w swoim życiu i w życiu innych śmieszne dramaty.

Pamiętaj, są to tylko wzorce twojego bytu - okoliczności zarejestrowane przez twoje zmysły. Uniwersalne działanie daje nieokreślone możliwości, otwiera nowe moce i budzi spirytualny mechanizm, pozwala być twojemu sercu potężnym kompasem, wznosi do wyższych i jeszcze wyższych stanów świadomości. Zmienia twoje ziemskie ciało w subtelną energię w światło pulsujące nieziemskim dźwiękiem...

Otwórz się, bądź sobą!

Otwórz się by usłyszeć prawdę i wznieś się ponad czas do krainy, gdzie nie padają żadne słowa tylko promieniują złote oktawy otulające twojego ducha. Patrz na swoje czyny bo wszystko co zrobisz na tej ziemi będzie lustrzanym odbiciem w nowym królestwie. Swoimi działaniami otworzysz niebieskie bramy albo rozedrzesz ciemności piekieł.

Jeśli potrafisz utrzymać własną harmonię dostaniesz wszystko o czym śnisz i marzysz, urzeczywistnisz wszystkie niezwykłe wydarzenia. Twoja przeszłość, teraźniejszość doprowadzi cię do miejsca - obrazu twojego codziennego wzorca życia.

Miej tą świadomość i odetnij się od wszystkiego co otwiera negatywne umysł. Pij z kielicha Prawdy, wibruj w cudownym rytmie kolorowej tęczy, nie szukaj wróżek i wielkich wyroczni by ci przepowiadali: - kim jesteś i co cię spotka w przyszłości?

Sam dla siebie jesteś wyrocznią, zajrzyj w swoją głębię!

Kiedy odczujesz boskie tchnienie w czystości własnego ducha zawsze znajdziesz tajemnicze przejście - gwiezdną bramę do wspaniałego świata. Zaczniesz oddychać Boskim Światłem, zrozumiesz czystą miłość.

Napędzany skostniałym intelektem pełnym przebrzmiałych wzorców, uwięziony we własnej iluzji doświadczysz obrazów napełniających cię lękiem i zgrozą. W cieniu negatywnych własnych myśli ogarnia cię strach i niepokój, ciągłe niezadowolenie. Nieustanne wskazywanie innym ludziom ich błędów nie załatwia niczego, jest tylko aktem nadużywania władzy twojego ego. Pielęgnujesz głębokie własne rany, które promieniują z ciebie jako ból i złość, mącą twój czysty obraz. Wibrujesz energią odizolowania i osądu - typowe łańcuchy dające uziemienie w głębokiej podświadomości.. Bądź świadomy jakie problemy za sobą ciągniesz, nie trać klarowności własnego rozumowania.

Nie zaniżaj w sobie Boskich wartości, uzdrów siebie, wzmocnij samoocenę, siądź na grzbiet fali światła i żegluj w stronę, gdzie prawdziwe twoje szczęście. Porzuć swoje dotychczasowe zamglone przekonania, zmień osobiste życzenia, tylko właściwe twoje nastawienie i dostrojenie duszy do czystych tonów poprowadzi ciebie do krainy napełnionej Miłością.

Twoja złość, twój strach, urażona duma są tylko rysami twojej osobowości. Sygnały, że odbiegasz zbyt daleko od Prawdy. Dziwne fantazje i pełne bólu wspomnienia, cień skruchy albo nie ... idą razem z tobą.

Każdy swój problem musisz przekształcić w sobie, tylko odrobina twojej woli będzie dla ciebie najlepszym lekarstwem.

Nie powielaj własnych pomyłek, nie oszukuj sam siebie ... twoja zgryzota, brak wybaczenia oznacza, że dźwigasz zbędny bagaż, nie dajesz sobie szans na lepsze życie.

Jeśli chcesz przekroczyć progi Boskiego Królestwa musisz w sposób świadomy naprawić własne błędy. Nie możesz płynąć na swoich niedorzecznościach i nie zazębiaj się mocno w materii. Wprzódy znajdź swoje miejsce w zbiorowej świadomości: twoja grupa, kościół ... naucz się żyć w gromadzie, usłysz prawdę o sobie, ożyw swoje martwe punkty, tylko taka postawa ukształtuje twój nowy punkt widzenia, nauczy tolerancji i da nowy ładunek pozytywnej energii aby wzlecieć do światła. Zasil się nową energią i odkryj co tak naprawdę w sobie skrywasz, patrząc na innych uświadom sobie własne luki.

Nie jest łatwo trzymać w dybach własny umysł, zawsze otworzy się jakaś szczelina, przez którą przeciska się niespokojna myśl i zakłóca wewnętrzną równowagę.

Wypełnij się białym światłem, połącz swoje serce z Sercem Boga, zamiast wymyślać co złego uczynić bliźniemu wkomponuj się w Serce Boskie, zanuć mu swoją pieśń, poproś niech cię uwolni od fałszywych poglądów. Niech ci da siły byś wytrwał w swoich dobrych zamiarach. Dostrój się do niebiańskich dźwięków. Zbierz swoje światło i nadaj sobie nowy kierunek; z rozpieszczonego ziemskiego dziecka przemień się w ludzkiego anioła.

Kiedy już znajdziesz kierunki i doświadczenia życiowe - dokonaj w swoim życiu rewolucji; w samotności pofruń za magicznym prądem swojego nowego życia, już bez żadnych ziemskich planów połącz swoje dźwięki w jedną wielką całość i dotknij wierzchołka góry. Pozwól niech cię oczyści Boski Płomień i niech cię zaleje Boskie Światło promieniami potężnej miłości.

Vancouver
3 Sep. 2008

WIESŁAWA