KRYZYS DUCHA

MIŁOŚĆ, SEKS I KONSEKWENCJE
(CZĘŚĆ 3)
LINK! DO CZĘŚCI 2

LINK! DO CZĘŚCI 4

Słyszymy coraz częściej, że wchodzimy w strefę idealnych ludzi. Ze wszystkich stron słychać wypowiedzi jak bardzo wzrośnie człowiek. Ćwiczenia duchowe, yoga, medytacje i wszystko po to aby otwierać głębiej swoje zmysły, wyszlifować własne ciało i stworzyć sobie bajkową rzeczywistość. Codziennie idziemy dalej, zbliżamy się coraz bliżej do końca Wielkiego Cyklu, i jakaż jest ta nasza cielesna budowla... i jakież są te nasze wewnętrzne skarby?

Oprócz euforycznego przytakiwania życiu nadal mało co widać. Tu i tam można spotkać człowieka, który coś tam otworzył, z reguły ten jest daleki od zachwytów, otwiera się po cichu i wzrasta powoli wzwyż. Coraz więcej ludzi czci Boga, ale nie mają zamiaru oderwać się od materialistycznego sposobu życia. Niestety rzeczywistość jest taka, że taka postawa nie doprowadzi do Boga. Człowiek musi wybrać ... albo wąską ścieżkę pełną cierni albo szeroką drogę wybrukowaną diamentami.

I jakby kto nie czynił doskonale i chciał te dwie drogi równocześnie zdobyć, mówię wam - nic z tego!

Poszukiwanie majątku i rozkoszy tego świata niszczy ludzką budowlę. Wzlecą do Boga osoby, które będą poszukiwały skarbów swej duszy i znajdą tą wielką skrytkę, w której są one ukryte. Ten wielki skarb jest schowany głęboko, wyłapuje go marzenie człowieka szukającego w prawdziwej ciszy własnej natury.

Nie trzeba tak mocno pracować i grzebać się w naukowych rozprawach aby móc znaleźć ten skarb. Prawa w stworzeniu działają samoczynnie, z nieugiętą siłą, w pokorze, bo jest to w przeznaczeniu człowieka. Nasze cielesne życie zawiera w sobie wieczne życie, ukryte w środku naszego serca. Każdemu Bóg dał swoją maleńką iskierkę miłości.

Szukamy po świecie wartości materialnych, miłości ... również w formie cielesnej ... tylko ta wydaje się dla wielu coś warta, coraz więcej ludzi zapomina o prawdziwej subtelnej Boskiej Miłości. Tak, słychać to pojęcie każdego dnia, krzyczą różne ugrupowania i pojedyncze osoby, jakże wielka jest Miłość Boga. Szantażują innych, że nie posiadają zdolności miłowania, a sami wręcz z nienawiścią odrzucają propozycje zmiany swojego niemoralnego postępowania. Jakże dzisiaj dużo ludzi, którzy demonstrują swoje światy miłości mało liczy się ze swoimi partnerami, ważni są tylko oni, żądają, szantażują, kłamią i jak ma być dobry taki związek ? Nie może być normalnego związku, jeśli dwoje ludzi w ogóle się nie rozumie, w ten sposób nie można iść szczęśliwie przez życie. A już w ogóle ciężko zrozumieć ludzi, którzy zapewniając o swojej miłości do bliźniego ośmieszają równocześnie jego błędy.

Aby dojść do Boga człowiek musi być czysty. W grę wchodzi również jeden związek i Ta sfera jest wielką intymnością człowieka i jest w niej miejsce tylko na dwoje ludzi. Taka para może otworzyć przed sobą serca i połączyć swoje ciała w jeden akt. Nie powinni się siebie obawiać, nie powinni się czuć przymuszani, zapomnieć o wszystkich urazach, powinni być sobie wierni. Mężczyźni są bardziej skorzy do zdrady niż kobiety, są mniej wierni i rządzą się innymi emocjami. Ciągle poszukują nowych doznań i ciągle są z nich nie zadowoleni toteż często zmieniają swoje partnerki. Wcale to nie znaczy, że kobiety nie zdradzają swoich partnerów, niedostatek poczucia własnej wartości popycha ją w ramiona innego mężczyzny. Pragnie za wszelką cenę być szczęśliwa, okłamuje innych, okłamuje siebie i gdzie w takiej sytuacji jest miejsce na szczęście?

Mężczyzna + kobieta = para, która daje nowe życie, jeśli chcą mieć szczęśliwą rodzinę powinni być sobie wierni. Tam gdzie dochodzi do zdrady często rozpadają się związki, cierpią oboje i cierpią ich dzieci. Miłość, seks, a gdzie w tym wszystkim jest miejsce na Boga? Bóg jest tą ostoją, która zawsze może ci dać to oparcie jakiego potrzebujesz. Płciowość jest Boską energią ze względu na swoją wielką siłę, ale pod warunkiem , że jest ona godna i czysta.

Jakże daleko oddaliła się dzisiaj czystość seksualna od człowieka. Obserwuje we własnym środowisku rozwiązłość seksualną u małolatów, mają w sobie jakąś nieodpartą rządzę seksualną, że współżyją niemal z każdym kto chce, czasami myślę, że jest to dla nich łatwiejsze niż wypicie kubka kawy. Widzę też wiele problemów, które w następstwie szkodzą obu stronom. Jakże dużo młodych dziewczyn zarobkuje na prostytucji. Jedna kobieta, a ileż losów splata, o których nic nie wiadomo. Zmienia klientów, jest wyrafinowana, jest to jej zawód i pracuje dla pieniędzy. Jedna prostytutka może powiązać karmą wiele osób. Przenosi energie z jednego partnera na drugiego. Zmieniając partnerów nie można nie uniknąć skutków na subtelnych ciałach. Najbardziej widać to na czakrach, są brudne, barwią się na czarno i brązowo, zamiast regulować prawidłowo procesy natury blokują uczuciowość, odczuwanie, a co za tym idzie, taka osoba nie czuje się zaspokojona ani szczęśliwa. Z takich związków rodzą się też dzieci, często partner nawet o nich nie wie i ponownie zawiązuje się karma.

Nie szukaj takiej miłości bo zmącisz sobie swój święty spokój.

Seks przychodzi łatwo, beztroskie chwile szybko mijają i wydaje się, że nic się takiego nie stało. Ale ile razy z tak nieodpowiedzialnych kontaktów rodzą się dzieci, które nie mają obojga rodziców. Bywa i tak, że kobieta nie jest przygotowana na dziecko albo nie chce tego partnera, zabrnęła w swojej zabawie zbyt daleko, na jej drodze życia staje niechciana ciąża, podejmuje decyzję aby się jej pozbyć. Ileż kobiet zabija swoje nienarodzone dzieci już w drugiej połowie ciąży, kiedy w jej ciele wzrosło już ciałko i dusza została przez niego wchłonięta. Taka decyzja odbije się mocno karmicznie nie tylko na matkę, również na ojca. Aborcja powoduje blokadę w drugiej-seksualnej czakrze, Ma również głębokie skutki dla mężczyzny, często właśnie dzięki temu mężczyźnie kobieta posuwa się do aborcji. Uczucia kobiety wielokrotnie pełne nienawiści, bólu i gniewu spadają na mężczyznę. Wcześniej czy później odbiją się na jego życiu i jego karmie. Najczęściej przerywają ciążę bardzo młode kobiety-nastolatki.

Jeśli jesteś kobietą, która dokonała aborcji proś Boga i duszę, której przerwałaś inkarnację o wybaczenie. Módl się, oczyszczaj karmę i nie rób tego więcej.

Miłość jest składnikiem łączącym ciała, spotykają się dwa bieguny: męski i żeński, tworzy się odpowiedni wzór energetyczny, który przyciąga niewidzialne energie. Aby akt płciowy był wspaniałym poznaniem musi być między partnerami doskonała harmonia. Punktem kulminacyjnym jest orgazm. Orgazmy można przeżywać podczas stosunków płciowych, we śnie, a nawet podczas kiedy dusza jest poza ciałem. Znane są kosmiczne orgazmy podczas łączenia się energii kundalini z Kosmiczną Energią, następuje połączenie z pulsem istnienia.

Seks jest intymnością, stapianiem się z partnerem, ale każde z nich zachowuje swoją indywidualność, każde z nich odbiera inaczej bodźce płynące z tego połączenia.

Nie traktuj swojego ciała lekkomyślnie. Nie kreuj zazdrości o partnera. Zaufanie jest bardzo ważne i nie należy tej więzi niszczyć. Nie przysięgaj na swoje uczucia. Zastanów się czym jest pojęcie szczęścia. Czy jest ono chwilowym uczuciem i czy można go wymusić od innej osoby? Nie pomogą też różne techniki, udowadniania, z tego rodzą się wielkie konflikty i cierpienie. Nadszedł czas aby zrozumieć jak naprawdę między mężczyzną i kobietą funkcjonuje prawdziwa miłość.

cdn...

Vancouver
3 July 2008

WIESŁAWA