KRYZYS DUCHA

MISTYKA
LINK! DO MISTYKA - WIERSZE 1
LINK! DO MISTYKA - WIERSZE 2

Alchemia człowieka

Kiedy czerwony król i biała królowa zawierają związek małżeński  to rodzi się dziecko światła ... i w tym czasie w ludzkim ciele następuje proces transformacji. Spirytualny związek ciała, duszy i ducha. Nowa świadomość.

Alchemia - przez wieki alchemicy próbowali zamienić żelazo w złoto. Tyle o tym powiedziano ... i tyle napisano. Ciągle ta zagadkowa przemiana nie jest łatwa. Do końca nie wiemy czy znalazł się jakiś alchemik, który naprawdę tego dokonał.

Ale w ludzkim ciele dokonuje się wspaniała alchemia - mistyczna przemiana. Człowiek potrafi zniszczyć cały zasób złej energii tkwiący w jego wszystkich ciałach. Przemienić ją w czyste złote światło.

Mistycy wszystkich wieków używali do oczyszczania własnych ciał siedmiu kolorów lub promieni o wysokich Boskich wartościach.

Najmocniejszym jest kolor fioletowy

Fioletowy Płomień - miłosierdzia, przebaczenia, wolności i transmutacji. Jest to bardzo mistyczny płomień. Posiada najwyższe wibracje w kosmosie. Tym płomieniem możemy oczyścić wszystkie nasze przeszłe pomyłki - usunąć złą karmę.

W ciele fizycznym niszczymy nim choroby nawet te najcięższe. Również oczyszcza mentalnie, emocjonalnie i podnosi nasz status spirytualny.

Ten płomień usuwa negatywny sposób myślenia i wszystkie psychologiczne problemy. Goi bolesne rany, które ciągle żyją w pamięci i nie pozwalają człowiekowi osiągnąć pełną harmonię.

Fioletowy Płomień zmienia wibrację z niskich frekwencji na bardzo wysokie. Jednym słowem ... niszczy negatywną energię i mocno oczyszcza i nie tylko - zarazem przenosi w światło. Atomy w ludzkim ciele wibrują mocniej i mocniej, energia rośnie - osiąga balans i harmonię we wszystkich czterech ciałach człowieka.

Fioletowy płomień  dokonuje w człowieku przemiany z żelaza w złoto. Mistyczna transformacja - proces przeobrażania brzydkiej larwy w pięknego motyla. A w procesie spirytualnym wyniesienie duszy do połączenia z Bogiem.

Nie trzeba żadnych cudownych zabiegów, wielkich medytacji, wystarczy tylko proste zawołanie:

‘ ...Jam Jest bytem Fioletu Płomienia, Jam Jest czystością Boskiego marzenia...’

Weź kilka głębokich oddechów i skoncentruj energię na czakrze serca. Zacznij powoli, przenieś całą swoją miłość, świętość i własne czyste uczucia w ten rejon. Powtarzaj 3x, 9x, 33x, 72x, 144x.  

Wybierz ilość do własnych potrzeb. Możesz zapalić fioletową świecę i koncentrować podczas tej inwokacji własny wzrok na jej płomieniu. Wizualizuj, że spalasz wszystko co ci przeszkadza i co jest negatywne w twoim ciele fizycznym i duchowym.

Możesz również używać tej inwokacji aby oczyszczać swoich najbliższych lub potrzebujących, używając wówczas tych słow.

‘...W Imię Chrystusa ja wołam Fioletowy Płomień i przesyłam w serce osoby - (imię) aby dokonał w nim (w niej) swojego oczyszczenia. Z góry dziękuję i akceptuję Wolę Boga...’

Alchemia życia - jej wielki sekret był już opisany w Zielonych Tablicach -Hermesa Trismigestusa. Ten wielki mistyczny trakt obwieszczał stare prawdy, które nadal nie zostały do końca odkryte. 

Alchemia życia jest najbardziej mistyczna i najbardziej nie zrozumiała dla naukowców. Jest to największe dzieło w sztuce stworzenia Boga. I to właśnie Bóg sam jest tym, który w drodze własnej wielkiej mistyki otwiera niewidzialnym kluczem serce człowieka
i wpuszcza go do własnej złotej komnaty.

Dokonuje się transmutacja - połączenie ludzkiego umysłu z wielką nadświadomością. Alchemia życia, śmierci, zmartwychwstania i wniebowstąpienia. Jam Jest Światłem Drogą i Prawdą a  Boska Miłość jest Wszechmocną siłą spajającą.

2006 rok

WIESŁAWA