KRYZYS DUCHA

PODNOSZENIE ŚWIADOMOŚCI

Wielkie zmiany jakie zachodzą na Planecie Ziemi są w naszych rękach. Dużo ludzi już dawno temu przeczuwało nadciągający nowy proces. Wielu z nas czuje się więźniem w ziemskiej materii. Coraz więcej ludzi cierpi na depresję, rosną statystyki samobójców.

Czemu tak się dzieje?

Przecież świat jest bardziej świadomy, w krajach wysoko rozwiniętych posiadamy wszystko co nam do życia potrzebne, spełniają się wszystkie nasze marzenia. Coraz więcej książek i kursów szkoli ludzi - jak być bogatym, jakie wszechpotężne drzemią w nas siły. Coraz więcej osób uruchamia swoje wewnętrzne potencjały i rzucają światu nowe hasła - jak być bogatym, szczęśliwym i jak płynąć na fali sukcesu. Jakże dużo ludzi tworzy swoją nową osobowość, wprowadza w swój umysł nowe oprogramowania a często skutek jest taki, że po pewnym czasie nawet w chwili zaspokojenia wszystkich swoich głębokich marzeń i pragnień człowiek popada w potężne psychiczne problemy, ucieka od bogactw i od samego życia. Na świecie jest coraz więcej uzależnień ... i tak się to jakoś dzieje, że właśnie w krajach wysoko rozwiniętych jest najwięcej psychicznych zaburzeń.

Skąd przychodzą takie rozczarowania?

Ostatnie lata: 2006, 2007, 2008 pociągają świat do wyższego rozwoju duchowego. Człowiek budzi się, nurkuje we własną głębię, ale ciągle jego pragnienia przyciągają elementy, które odrywają go od Całości. Więzi własnego ducha w sferze ziemskich marzeń, który już dawno zwątpił w materię, czuje się przygnieciony i uwięziony. Nie wspaniałe ziemskie dobra potrzebne są do kształtowania ludzkiego serca, dusza szuka ciszy, podąża do pustej komnaty serca i tam czeka na swoje skarby. Kiedy człowiek goni za zdobyczami świata nie słyszy jej głosu, nie słyszy jej płaczu ... a drogocenne pokłady czekają w ukryciu. Kto nie umie zrozumieć istoty wszystkich ziemskich marzeń nigdy nie przebudzi tajemnic żyjących w głębi serca.

Rok 2008 - nadszedł korzystny moment nowych zasiewów. Stare wydeptane ścieżki przestają być bezpieczne, otwierają się nowe możliwości a te tkwią w naszych wnętrzach. Kosmos dopinguje nas do przyjrzenia się naszym dotychczasowym przyzwyczajeniom i zachowaniom. Ileż czasu poświęcamy na przesadną miłość do własnego ciała i na zaspokojenie swoich żądz? ... a przecież ciało potrzebne jest tylko do transformacji naszej duszy. Dopóki człowiek nie zrozumie swoich fałszywych działań ogranicza możliwości własnego duchowego rozwoju.

Przed nami jeszcze potężne zmiany, które muszą w nas zaistnieć. Kto chce osiągnąć wyższe pokłady świadomości, musi je w sobie zamanifestować. Musi właściwie zrozumieć proces transformacji i wniebowstąpienia.

Jak podnieść własną świadomość?

Przede wszystkim należy wiedzieć, że nie książki czy wielkie encyklopedie podniosą kosmiczne zrozumienie. Walka o pieniądze, sukcesy i ciało, zatrzaskują wyższe furtki, oddzielają od Bożego Światła.

Adama (LINK!),, który otwiera nasze furtki w wniebowstąpienie ostrzega przed korzystaniem w nadmiarze z różnych ziemskich źródeł: książek, horoskopów, tarota i innych osobistych channelingów ponieważ w ich cieniu człowiek traci kontakt z boskością.

Adama mówi: zanim zaczniesz podnosić swoją świadomość wprzódy zadaj sobie pytanie i sam znajdź na nie odpowiedź,

1. Co to znaczy podwyższona świadomość?
2. Dlaczego chcemy to robić?
3. Czego oczekujemy po tym zdarzeniu?
4. Czy obecne twoje życie płynie prawidłowo?
a jeśli nie to jak na niego wpłynąć aby skorygować błędy?
5. Czy podniesiona świadomość ma ci służyć do dalszej duchowej podróży, która już nigdy nie będzie miała końca a może chcesz jej użyć do własnych ziemskich sukcesów?


Zanim odpowiesz sobie na te pytania otwórz głęboko własne serce, wpuść do jego wnętrza wyższe wibracje. Poproś własnych opiekunów aby ci asystowali, pozwól niech ci pomogą uzmysłowić sobie co pozostało w twoim życiu niedokonane. Nie możesz rozpoczynać tej drogi zanim nie odsłonisz własnych ideałów i marzeń. Ale musisz też pamiętać, aby były w granicach rozsądku, zgodne w kosmicznymi prawami. Człowiek musi być gotowy na nowe podejście, odmienienie własnego umysłu, który przez tysiące lat narzucał życie w materii.

Co znaczy podnieść własną świadomość?

Stać się bardziej świadomym na wszystkie aspekty życia. Przestać być automatycznym pilotem, który jest obsługiwany za pomocą myślenia innych. W drodze medytacji i kontemplacji poszukajmy we własnym wnętrzu - naszego rzeczywistego Ja.

Popatrz na siebie i uświadom sobie własne cele i własne możliwości. Rozpoznaj siebie na nowo, ustal co ci dyktuje egocentryczne ego. Należy rozpocząć podróż w naszą wyższą świadomość od odnalezienia siebie, tak naprawdę odpowiedzieć sobie: - kim jestem? Ciało człowieka jest tą platformą, która wyniesie w wyższą ewolucję, ale należy właściwie ocenić jego zdolności.

Bardzo ważna jest umiejętność przesiewania plewy od ziarna. Uświadom sobie czy czasami nie przekręcasz interpretacji religii, znaków, naginasz je do swojego sposobu myślenia. Nie wydaj przedwczesnych wniosków, posiądź sztukę znalezienia Złotej Myśli w każdej religii, w każdej nauce, bo wszędzie tam znajdziesz istnienie rozległej Prawdy. Życie musi stać się klarowne, musisz znaleźć swój punkt ześrodkowania, tylko wówczas napłyną do ciebie kosmiczne dary. Zostaw sobie też trochę czasu na otrzymanie pełnego obrazu, na właściwe wyjaśnienie, bo jakże bolesne może okazać się następne doświadczenie ukazujące zupełnie inną rzeczywistość. Jeśli przyjmiesz taką mądrość poczujesz w sobie puls Boskiego tętna.

- Czy potrafisz rozpoznać wszystkie wskazówki, które prowadzą do podniesienia ludzkiej świadomości?
- Czy pragniesz i potrafisz zamanifestować swoje serce?

Budując taki fundament wstępujesz w wyższe progi, w swój prawdziwy byt, zaczynasz wchodzić w rezonans z Całością.

Dlaczego chcemy podnieść świadomość?

Śmiertelnikowi raczej jest ciężko doświadczyć na planecie Ziemi pełnego otwarcia świadomości. Przez tysiące lat ludzka świadomość została mocno zaniżona, nastąpił nasz upadek. Wejście w Złoty Wiek jest nową drogą do powrotu na stare miejsce, bliżej Boga.

W chwili podniesienia świadomości ponownie zakotwiczymy się w Boskim Źródle. Od tej pory będzie się manifestować w życiu codziennym, przed nami własne kurtyny. Wykorzystajmy swoją duchową wrażliwość aby w nasze ciało i umysł wpuścić jak najwięcej światła. Wytrwajmy na swojej drodze.

Co się dzieje jak wzrośnie świadomość?

Budzi się nadświadomość, zaczyna wpływać na fizyczne życie, które zaczyna się manifestować w zupełnie inny sposób. Człowiek zaczyna postrzegać w inny sposób dotychczasowe cele, rzuca sobie inne wyzwania. Otwiera serce i umysł, staje się bardziej wrażliwy na otaczający go świat. Postrzega wszystkie żyjące istoty, robi zwrot w kierunku doskonałości, gubi dotychczasową wiedzę i szuka odpowiedzi we własnym wnętrzu.

Jak w tym wszystkim wygląda moje obecne życie?

Kiedy zaczyna wzrastać świadomość, marzenia i osobiste interesy ulegają totalnej zmianie. Nie ma już w takiej osobie uczucia - ja i tylko ja ... tylko zwraca oczy do Boskiego Źródła, które staje się w jego życiu Najwyższym Autorytetem. Właśnie te zmiany sugerują, że stare pola świadomości zmieniły swoje granice. Taka osoba zaczyna tworzyć nowe wartości życia, bardziej piękne i radosne, które wypełnione miłością jaka wcześniej nie była znana, łatwo płyną w kierunku innych. Otwiera się serce na nowe możliwości i nową rzeczywistość. Zaczyna się proces oczyszczający ciała emocjonalnego i mentalnego, stary system wierzeń rozpuszcza się. Manifestują się nowe sny i marzenia, nowy już człowiek tworzy poezję, modlitwy, rozmawia z Bogiem.

Marzenia i wizje czynią szczęśliwym. To jest początek nowego życia, dalsze kroki będą wynikać całkiem naturalnie.

Co się stanie kiedy świadomość wzrośnie jeszcze więcej?

Otworzy nieograniczone furtki, przez które wpłyną wysokie wibracje, rozpoczyna się proces kosmicznej ewolucji. W tym czasie umysł powinien być pusty, ale świadomy aby mógł napełniać się bezgranicznie światłem. Jest to czas na właściwe rozpoznanie Boga. Wypatruj wyraźnych zmian w mózgu i w sposobie postrzegania świata, znajdź z nim swój związek.

W tym okresie człowiek nie czuje się na świecie dobrze, bardziej jest zafascynowany podróżą w Nieznane. Będzie miał skłonność do medytacje, modlitwy, marzenia o niczym albo poświęci się pracy artystycznej. Wszystko dzieje się całkiem naturalnie, jest to sygnał zmiany częstotliwości w jego ciele. Każdy krok na "górę" otwiera nowe Prawdy a te z kolei otwierają większe Misteria. Następuje sprzeczność między materialnym światem i duchową podróżą. Światło wpływa intensywnie w ciało i karmi innymi wartościami. Człowiek zaczyna tęsknić za kontaktem ze światłem, jest to czas, w którym odnajduje prawdziwy świat. Już wie, że nie jest samotnikiem, czuje Boską Miłość zabarwioną wielkim współczuciem. Doświadcza czegoś wspaniałego i wie, że ta Miłość nigdy się nie skończy.

Co to znaczy podróżować na fali wniebowstąpienia?

W miarę otwierania świadomości człowiek pragnie przenieść się do Nieba. Widzi nieokiełznanie świata, chce go zmienić, ale czuje się bezsilny i cierpi bo rozumie co sprawia radość i satysfakcję innym ludziom otwartym nadal na ziemskie królestwo.

Wniebowstąpienie to wolność. Kończy się cykl złączenia z Matką Ziemią. Dojrzała dusza płynie na nowej fali, kończy się cykl reinkarnacji, zaczyna się życie na wyższym poziomie świadomości. Następuje zjednoczenie ze świadomością kosmiczną. Dopiero wówczas pojawia się bezzakłóceniowy odbiór przekazów kosmicznych.

Które pozaziemskie cywilizacje pracują aby pomóc Planecie Ziemi w procesie wniebowstąpienia?

Agartha (LINK!) komunikuje się z innymi światami. Podziemna sieć połączeń składa się z 144 Miast Światła, włącznie z miastem Telos. Wspólnie połączone utrzymują kontakt z innymi galaktykami. Głównym zarządcą jest Sanat Kumara z Venus, który pracuje od dłuższego czasu ze starszymi braćmi z Plejad, Arktura, Andromedy, Alpha Centauri, Syriusza, Kassiopei i wiele innych.

Adama nie podaje żadnych dat lecz wiele źródeł wskazuje, że proces Wniebowstąpienia będzie miał miejsce w roku 2012. Z Telos - z Miasta Świateł napływają informacje, że góra Shasta otwiera własne furtki, które pomogą Ziemi w osiągnięciu 5-tego wymiaru.

Adama- błogosławiony Mistrz - Nauczyciel, który przyłączył się do procesu wznoszenia wyższych świadomości na Ziemi uczy nas w jaki sposób połączyć nasze energie ze Świadomością Chrystusową.

Energie, które wpływają obecnie na Ziemię mają bardziej żeńskie wibracje, integrują się z napływającymi również energiami męskimi. W naszym kierunku nadciąga wielki strumień światła z Mlecznej Drogi, kiedy osiągnie Ziemię będzie to w okolicy Mount Shasta. Generator energetyczny w Telos przygotowuje się na wielkie przyjęcie. Nowe energie poruszą matrix DNA, w tej samej chwili w głowie przebudzonej osoby rozlegnie się nieziemska muzyka. Każdy będzie miał swoją pieśń i po tym dźwięku będzie go rozpoznawał kosmos.

Vancouver
10 June 2008

WIESŁAWA