KRYZYS DUCHA

REFLEKSJA NA TEMAT PRZEBUDZENIA I CIEMNOŚCI

Bóg wzywa Duszę do wypełnienia Jego Woli, czyli stania się pełnią Miłości i Światła, aby Dusza pokonała swoją ciemność, a głównie ciemność świata, którą ludzie tworzą swoimi wyborami - a jest to straszny syf! Ziemia nie wygląda tak pięknie jak się ludziom wydaje, Ona tonie w gęstej ciemności.

Szatan nie chce na przebudzenie pozwolić, ponieważ on woli takich ludzi, którzy dają się prowadzić w jego iluzji tego świata. Często, takim ludziom świetnie się wiedzie. Diabeł zna naszą naturę lepiej niż my sami. Zna naszą przeszłość, nasze wybory i plany na każde życie. Zna nasze myśli. Wie, czym nas może zwabić, jak nami manipulować. Jak nas więzić w tej jego rzeczywistości, która ludziom wydaje się być całym prawdziwym życiem.

Człowiek, utrzymywany w iluzji, wypełniający wolę diabła i żywiący wszelaki rodzaj ciemnych bytów, to taki ‘Matrix’.

Temu, co jest wezwany przez Boga, zawsze udowodnią, że cierpienie jest z naszej własnej winy. Powiedzą "... nie trzeba cierpieć , nie ma cierpienia, nie ma szatana. A Ci co cierpią są po prostu życiowymi nieudacznikami, albo mają pecha, albo chcą cierpienia i zgodnie z "cudownym" filmem "Secret" przyciągają cierpienie i różne ciężkie byty, albo im się nie powiodło i źle ‘trafili". Albo teraz modne słowo bez głębszego pojęcia "to karma" itd. itd. ...urocze...

Ludzie powołani przez Boga są wyszarpywani tak jak w filmie Matrix ze sztucznego łona, metodą gwałtowna i wstrząsową. Co jest bardzo, bardzo bolesne. I nie łatwe, gdyż szatan jest inteligentniejszy od człowieka i zna wszystkie ludzkie słabości. Zna każdego z osobna.

Bez Mocy samego Boga i jego Wysłanników nie dałby sobie człowiek rady i nigdy nie dotarłby do DOMU, nigdy by się nie przebudził!! Żyłby wieczna iluzją aż do samozagłady. I tworzyłby najokrutniejsze z cierpień wszystkiemu, co fizycznie i psychicznie słabsze od niego. Lub żyłby udając, że to, co się wokoło dzieje złego to jego to nie dotyczy, ma się martwić tylko o siebie i bliskich. Albo czasem pomagał żeby poczuć się lepiej... ech, itd. itd.

Takie przebudzenie to koszmar! Jest niesamowicie bolesne fizycznie i psychicznie. Z ułożonego swojego światka, który jest iluzją dla nas zaplanowaną prze szatana. To straszliwy ból obudzić się i ujrzeć Prawdę!

Oczywiście ulga przez ból dla tych, co żyli normalnie w tej grze, przeszli przebudzenie i nie chcą już żyć w tym co dla nich wykreowano. A dla tych, którzy urodzili się z wyższą świadomością i musieli grzęznąć w tym świecie ułudy jest to Ulga i Zbawienie ponieważ w końcu zaczynają siebie rozumieć!

Są Dusze które od samego poczęcia (nawet wcześniej) są zagrożeniem dla złego. Bo szatan zna plany Boga, co do takich ludzi. Tacy ludzie wiedzą i czują ponad iluzję i są gnębieni ponad siły zwykłego człowieka. A inni zgodnie z planem złego ducha wmawiają takim ludziom, że są pokrakami życiowymi, wariatami, że to oni są w iluzji. Najbardziej ranią najbliżsi. Nawet prawo w tym pomaga. Aby ich złamać już wcześniej, aby zablokować im ich zdolności i patrzenie na świat z prawdziwą miłością. Aby zwątpili w siebie i dostosowali się do innych do niższych form miłości i sprawiedliwości. Aby do ziemi nie dochodziło Prawdziwe Światło. Aby Człowiek nie wrócił do Domu. Aby nie zwyciężył ciemności.

Kiedy Dusza jest bardzo silna i człowiek po przebudzeniu i wsparciu ma ogromną siłę dążyć ku wyzwoleniu. Wtedy zdarzenia w życiu ludzie, rodzina i byty krzywdzą tak, że nawet nie jesteście w stanie tego pojąć. Najgorzej, gdy to dzieje się od Dziecka. Gdy taka Dusza jest zbyt wielkim zagrożeniem dla diabła, często takie dziecko jest wykończone jeszcze zanim dorośnie. Jest walka o Każdą Jedną Duszę! Szatan chce zniweczyć Plany Boga od zawsze on nie chce naszej Prawdziwej Wolności!! On nas nie kocha!

Jeżeli jednak zdarzenia w życiu takiej Duszy i krzywdy wyrządzane przez innych ludzi i inne byty nie zniweczą Boskiego Planu w przebudzeniu Duszy i wyzwoleniu Jej ku Prawdzie i Prawdziwej Miłości ! Wtedy sam szatan bierze się za taką Osobę.

I wierzcie jak kiedyś przyjdzie kolej na Wasze prawdziwe przebudzenie zobaczycie go sami! (Chociaż niestety niektórzy zawrócą z drogi na samym początku ze strachu lub z lenistwa i wygodnictwa itd).

I zobaczycie jak Walczy o was Sam Bóg. I całe zastępy Aniołów i Świętych. I jak wielkie fizyczne i psychiczne cierpienie taka osoba przechodzi. Szatan powie Bogu "takie g..., przeciwko mnie wybrałeś, takie słabe nic nie warte g...?! "I szatan pali żywym ogniem takiego człowieka, życie materialne wali się tak dramatycznie, że nie jeden by się zabił sam. I w przerwach pomiędzy cierpieniem siedzi sobie szatan w domu u Ciebie na krześle i jak wchodzisz to Ci mówi "... zrezygnuj a wszystko wróci do "normy" nie dasz rady, nie wytrzymasz ja Cię zabije w cierpieniach na wieki!"

A jak taka Dusza z miłością daje światło wszystkim innym ludziom i nie boi się o swoje życie i nie boi się cierpienia to usłyszy od złego "... zaprzestań, a dam ci bogactwo tego świata!"

A gdy nie przestaje taka osoba pełnić Wolę Boga to słyszy od diabła "..., że nie da rady szatanowi bo jest zwykłym śmieciem ,zwykłym marnym g..., i, że to jest dla niej koniec, będzie cierpieć takie męczarnie jakich nikt nie jest w stanie wytrzymać i, że skrzywdzi rodzinę i bliskich!"

I nawet tak daleko na drodze człowiek może wybrać iść droga ku Bogu lub zaprzestać i wrócić do iluzji szatana. Wolna Wola!

Oczywiście nasza wiara w Boga nas ratuje Bóg jest z taką Duszą zawsze, choć są okresy, kiedy Dusza Go nie "widzi". I wtedy najwięcej cierpi! I wtedy łatwo się poddać! Na nasze szczęście, gdy "ziarenko wykiełkuje" człowiek pójdzie walczyć o swoją wolność o zjednoczenie z Bogiem w Bogu!

Dopóki żyjecie w jego grze jest ok. i nie uwierzycie i nie musicie, chociaż bardzo byśmy chcieli, ponieważ nie wiecie, co tracicie, co naprawdę możecie stracić i co jest Najważniejsze w Życiu!

I jest to tekst nie dla tych co nie chcą i nie potrzebują,
ale dla tych co są na drodze i mają wątpliwości.
Nie jesteście sami!

Namaste

14 września 2010

Anna:)