KRYZYS DUCHA

SHAUMBRA
LINK! SHAUMBRA - WIERSZE

 

CO TO JEST SHAUMBRA?

...duchowa energia grupy dusz pracującej razem przez całe wieki , która pomaga ludziom w ewolucji, w przejściu na wyższą świadomość. Świat naszego czasu niesie przebudzenie, oświecenie, inspirację i światło. Jesteśmy jednostkami duchowymi połączeni wspólnie ze Źródłem - Bogiem. Świat staje się coraz bardziej otwarty na nowe energie. Nasz czas na nasz powrót do Domu dobiega końca. Każdy z nas ma swoją górę, wysoką do samego nieba. Każdy z nas indywidualnie po niej się wspina realizując samego siebie.

Ta wysoka góra leczy nasze złamane serca. Odczuwam głęboko jak moja dusza mówi
do mnie. Jej mądrość, ciepło i miłość wznoszą mnie coraz wyżej. Jestem wysłannikiem Wielkiej Mądrości. Chcę podzielić się ze wszystkimi wiadomością o pięknie i świętości Nowej Ziemi, która daje nam wszystkim ochronę. Jest to nasz prawdziwy dom. Poznaliśmy już smutek, stratę i cierpienie. Nadszedł czas na życie w harmonii i miłości na Ziemi ponad nami. Czas zakończyć życie pełne bólu. Połączyć swoje doskonałe energie w miłości i pokoju. Wspólną modlitwą, medytacją i kontemplacją wznieśmy się wszyscy ponad chmury. Wzlećmy do nieba. Połączmy nasze duchy z Wielkim Źródłem, naszym Ojcem.

Cała prawda tkwi w nas wszystkich a tą prawdę trzeba umieć znaleźć. Aby ją znaleźć zajrzyj w głąb siebie.
W tym nowym czasie, kiedy wszyscy wchodzimy w nową fale światła, stare energie ciągle mieszają się z nowymi. Jest to bardzo ciężki czas dla nas wszystkich. Ten czas przejdzie do historii jako jeden z najcięższych. Wielu z nas poczuje się zupełnie zagubionych, niepotrzebnych i bardzo samotnych. Wszyscy podróżujemy do Nowej Ziemi. Nie wszyscy rozumieją co się dzieje. Ta podróż stanie się pierwszą linią frontu. Ale kiedy wszyscy podamy sobie ręce przejście przez tą linię frontu nie będzie takie bolesne. Podczas tej nowej transmisji do Nowego Lądu wielu poczuje w sobie duże zmiany. Gwałtowny skok w inny wymiar będzie otwierał ludzką świadomość. Shaumbra, duchowe przebudzenie wyższych energii na świecie. Wzlot na wyższy stopień ewolucji w rozwoju człowieka.

Kim jesteśmy? Jaka jest o nas prawda? Czy jesteś czymś więcej niż ludzkim ciałem? Jaka naprawdę jest twoja rodzina? Czy kiedykolwiek zadawałeś (łaś) sobie to pytanie? Tak, oprócz ciała mamy głębszą naturę. Jest jeszcze coś głęboko w środku, prawdziwe światło, mała iskierka, która łączy nas ze Wszystkim. To jest twoja doskonałość i Boska natura. Nawet taki naukowiec, jak Gregg Braden udowodnił nam, że nasze DNA, nasza pamięć pochodzą z Boskiego Źródła. Greckie słowo "Apokalypse" znaczy "wyjść z ukrycia i zobaczyć światło, które zawsze było tam". W dniu, w którym zerwiesz swoją zasłonę zobaczysz ile w twoim życiu jest kłamstw. Symptomy przebudzenia duchowego. Jest ich dwanaście.

SHAUMBRA

1. Bóle ciała, głównie karku, ramion i pleców. Rezultat zmian w DNA. Przechodzenie na wyższy poziom świadomości. Musimy to przejść.

2. Uczucie wielkiego smutku bez powodu, podobne do uczucia, które zawsze towarzyszy człowiekowi przy przeprowadzce ze starego do nowego domu. Żal opuszczać stare miejsce nawet kiedy wiemy, że nowe jest piękniejsze.

3. Płacz bez powodu. Stare energie opuszczają ciało.

4. Nagle zmieniamy pracę, swoją osobistą karierę. Przeskakujemy, szukamy  różnych zajęć bez zadowolenia.

5. Często zrywamy związki rodzinne. Chcemy uwolnić się od ziemskiej karmy. Szukamy nowych przyjaciół, nowych związków.  

6. Problemy ze spaniem. Nocne przebudzenia między 2-gą a 4-tą rano. Nocne horrory, uczucie strachu.

7. Bardzo intensywne sny. Uwalnia się energia z wielu poprzednich żyć. Musimy to przejść, oczyścić.

8. Fizyczna dezorientacja. Uczucie oderwania od ziemi. Poczucie spaceru pomiędzy dwoma światami.  Jest to rezultat przebywania z dwoma energiami, starą i już napływającą nową. Musisz spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu.

9. Mówisz sam do siebie. Prowadzisz długie rozmowy sam ze sobą. Twoje zdrowie psychiczne jest w porządku. Normalny proces pozbywania się nadmiernych emocji. Fala nowej energii wstępuje w ciało.

10. Poczucie samotności, nawet w towarzystwie. Uczucie oderwania od innych ludzi. Chęć ucieczki od dużych grup i tłumów. Wybieranie samotnych ścieżek. Jednak samotność wywołuje uczucie niepokoju. To uczucie jest również spowodowane tym, że twój opiekun duchowy opuszcza cię. Dla niego jest to już pora powrotu do Źródła Boskości. W twoje ciało zaczyna przenikać energia Chrystusa.

11. Utrata zainteresowań. Wszystko przynosi rozczarowanie. Masz ochotę robić wszystko i nic. To część tego procesu. Poświęć więcej czasu " nic nie robiąc". Nie walcz z sobą. Twoje ciało potrzebuje czasu. To tak jak przeprogramowanie komputera. Po odnowie zaistnieje w tobie nowa energia.

12. Głębokie uczucie powrotu do Domu. To uczucie jest najbardziej ciężkim doświadczeniem ze wszystkich pozostałych. Często towarzyszy chęć do samobójstw, złość i frustracja. Twoje stare życie dobiega do końca. Twój kontrakt z Ziemią wygasa. Kończysz swój cykl. Twoje energie się zmieniają. Dostajesz wezwanie do pracy z nowymi energiami.

W tym momencie potrzebny ci jest twój ziemski przewodnik, który pomoże przejść przez te 12 progów w twojej nowej świadomości. Kiedy zakończysz owocnie ten proces, ty również poprowadzisz innych, którzy ten proces dopiero rozpoczynają. Twój czarny okres i twoja podróż dobiega końca. Pamiętaj nigdy nie jesteś sam (sama). Jesteś już na wyższym stopniu własnej świadomości. Stałeś się galaktycznym bytem, wypełniony energią Chrystusa.

2006 rok

WIESŁAWA