KRYZYS DUCHA

WSPÓLNA ŚWIADOMOŚĆ SHAUMBRA

W naszych ciałach ciągle płynie energia, która jest naszym życiem. Każdy ma swój poziom energii ale również w nasze ciało wpadają energie, które są "gośćmi" w naszym ciele i albo zgrają się z naszą osobistą energią albo ta ich od naszego ciała odepchnie.

Jeśli obie te energie wspólnie się zgrają, wówczas rosną i przekształcają naszą świadomość i transmutują nasze ciało... ale kiedy nasze ciało jest jeszcze niegotowe na tą energię "gościa" wyrzucą ją na zewnątrz albo w ogóle nie wpuszczą do ciała... co oczywiście taki stan nie da takiemu człowiekowi możliwości na proces nowych narodzin. W tym przypadku nie tylko ciało decyduje ale również nasz umysł... i zadziała zgodnie z naszą wolą... to od stanu umysłu będzie zależeć czy energie "goście" wnikną w nasze ciało co oczywiście zmienia naszą świadomość a w następnej kolejności będzie przekształcać się ciało.

Nasza wyższa duchowość / świadomość zrodzi się do pełnej świadomości, kiedy otworzymy własny umysł i wpuścimy nowe energie do siebie. Można również różne energie wzywać do siebie za pomocą modlitwy, medytacji, np "Jezu Chryste przybądź do mnie" (Marana tha), "Boże przybądź do mnie", "Aniele Stróżu mój ty zawsze przy mnie stój..." itd... i przez wyrażenie danej intencji zapraszamy te energie do siebie... jak również przywołujemy do siebie negatywne energie, nawet kogoś przeklinając, to jest ta sama zasada życia lecz między nimi jest wielka różnica... dobre energie, pełne miłości wzniosą w nas takie same filary. Negatywne, krańcowo złe wzmocnią negatywne filary tej energii tym samym przybliżamy się do niej... i taka budzi się w nas świadomość.

Jaką energie w swoje ciało wpuścimy taką pomnożymy a kiedy jeszcze modlimy się czy medytujemy całą grupą tyle razy ją mnożymy... grupowa praca zwana jest Shaumbra... czyli cała grupa / rodzina / kościół myślą w podobny sposób i ta energia, o którą proszą dotyka wszystkich ich członków, którzy wysyłają taką samą intencje i niezależnie od tego czy ona jest dobra czy zła i niezależnie z jakiej grupy czy kościoła wyjdzie, taka na nich spadnie i na to środowisko, w którym przebywają i na które kierują swoje intencje.

Ludzie ściągają energie za pomocą modlitw, medytacji z odległych światów eterycznych i stamtąd przenoszą energie na Ziemię i do poszczególnych ich mieszkańców, którzy tą energię w siebie wpuszczają / zapraszają / przyzwalają na jej wejście. To jest ta energia, tzw. "gość"... gościsz ją u siebie i możesz wykorzystać tą energię dla własnego dobra lub innych ludzi, którzy są gotowi i chętni... dopóki w nich brak tej gotowości i chęci, "nici" z naszych chęci, nie uda nam się zmienić danej sytuacji, o którą nie raz usilnie prosimy, ta osoba i tak odepchnie takiego "gościa"... szczególnie, kiedy jest silniejsza. Taki człowiek nadal będzie napędzany własną dynamiką / wolną wolą... bo ta energia "gość" na pewno nie wyważy jego drzwi... jest na tyle inteligentna ponieważ jest to Boska energia... tylko nasi intruzi wyważają drzwi, którzy nie liczą się z naszą wolą i naszym zdaniem, na siłę wpychają nam swoje racje, które automatycznie czynią z nas niewolników nie mających nic do powiedzenia.

Osoby, które wpuszczają w siebie te energie "goście", dostają nawet te energie z poprzednich wcieleń, co oczywiście otwiera w nich poprzednią pamięć, talenty, wiedzę, mądrość. Te energie zostają uwolnione z pola wyższej świadomości i razem z obecnymi przekształcają się co stwarza naszą obecną rzeczywistość i możemy wyrazić siebie już w inny wyższy sposób, rodzi się w nas coś nowego. Dodatkowo możemy korzystać ze wsparcia zbiorowej świadomości, energii Shaumbra, która jest dla nas niczym grupa wsparcia.

Tą energię poczujemy w nas i wokół nas. To nasze pragnienia spowodują, że do nas przybędzie i dzięki niej możemy się rozwijać. Wiele osób na siłę próbuje dopasować się do energii innych osób, ale należy pamiętać, że każdy z nas ma swoje indywidualne energie i nawet jak przyjmiemy inne energie to i tak stworzymy inny poziom świadomości, tak jak nowo narodzone dziecko, ma energię matki i ojca, a nawet swoich przodków... nigdy nie uda się nam odtworzyć tego samego energetycznego szablonu, nasze dzieci są tego najlepszym przykładem. Dostajemy tą energię "gościa" ale ona posłuży nam do wykonania nowych rzeczy... toteż często będziemy rozczarowani lub odwrotnie - mile zaskoczeni wypełnieniem się naszych marzeń, często dostajemy nagrodę ale nie taką jakiej oczekujemy. Wszystko zależy jakie mamy fizyczne zaplecze, co ta energia "gość" zastanie w naszym sercu i w naszym umyśle.

Jeśli zakłócimy nasze energie będziemy mieć trudny czas, w tym samym czasie jeśli wpadnie energia "gość" może stworzyć taką nową świadomość jakiej w ogóle nie oczekiwaliśmy i możemy się mocno rozczarować... jeśli nasza energia jest zrównoważona wychodzimy z mroków i nasze światło tworzy z nową energią "gościem" bardziej przyjazną świadomość.

Energie Shaumbra można nazwać Świadomością Chrystusową - zbiorową energią, która działa na pewną grupę ludzi kroczących drogą Chrystusa. 2000 lat temu przyszedł na świat główny jej filar, który otworzył nam bramy do tej świadomości - Jezus Chrystus.

Jest różnica między ludźmi, którzy wpuszczają w siebie energie z wyższych pułapów - jako "gościa" i tych filarów niosących i podtrzymujących tą wspólną świadomość na świecie. Te potężne filary - awatarzy, są niczym elektrownie, które utrzymują światło na danym terenie, są to transformatory wysokiej energii i mogą wysłać światło do poszczególnych mieszkań w formie "gości" (aniołów czy innych posłańców), którzy wznoszą energie w innych ludziach.

Osoby - filary światła mają przebudzoną w sobie potężną energię i manifestują ją na Ziemi w różny sposób, na tym poziomie działa już w nich przebudzona Energia Kundalini na wysokim elektrycznym (Boskim) poziomie. Zawsze przychodzą na świat w celu podniesienia świadomości innych. Oczywiście nie jest to religia czy inny kult, nie jest to magia, nawet nie jest to duchowa ścieżka, tylko zasięg naszego umysłu i serca.

I nie ma to znaczenia czy ktoś w to wierzy czy nie... kosmos nadal się kręci i tak będzie, nie musi mieć naszego błogosławieństwa, ma swój potencjał i to my z niego korzystamy. Kiedy się buntujemy mamy tu na Ziemi swoje piekło a kiedy podporządkowujemy mamy swoje niebo.

Niepotrzebne są tu żadne ceremonie i rytuały, energia jest wszędzie, w nas, obok nas, i kiedy pozwalamy wkracza w nasz umysł i ciało, jeśli nie, to nas omija, nie ogranicza.

Energia Shaumbra to głos aniołów, duchowych przewodników a nawet duchów naszych przodków, którzy chcą być naszymi codziennymi gośćmi i pomagać nam w życiu.

Vancouver
18 Feb. 2016

WIESŁAWA