KRYZYS DUCHA

KRYZYS DUCHA - WSTĘP


Podania, modlitwy, medytacje, muzyka, poezja, malarstwo i chwila refleksji ... to jest to co pragnę przekazać na tych stronach. Rose of Sharon składa się z pracy wielu osób, które dają własną iskierkę światła dla innych.

Chcę też na tych stronach wyjaśnić parę kwestii z mistycznego życia człowieka. Nasze ostatnie lata i te następne, które są przed nami są punktem przełomowym.

W naszych duszach piętrzą się trudności. Emocje, różne punkty widzenia, pogoń za dobrami i zazdrość wytrącają człowieka zbyt łatwo z równowagi. Czas abyśmy zrozumieli co tak naprawdę jest naszym prawdziwym celem? Powoli wślizgujemy się przez boskie wrota, wypływamy z otchłani na wielki ocean. Gwiazda sześcioramienna jak drogowskaz pokazuje nam drogi. Przy dźwiękach pięknej muzyki i świętej pieśni rodzi się nowy człowiek.

Matka Gaja pomaga w transformacji. Dzięki jej przebudzeniu dotychczasowa istota ludzka napełniona lękiem, niepokojem i bólem chwyta w ręce nadzieję, wiarę i miłość. Życie rozpada się w fizycznej formie, zaczyna kształtować się od nowa w ciało świetliste.

Z lotem błyskawicy człowiek przyjmuje Boski Płomień a ten zaprowadzi go z powrotem do domu.

Bóg jest moją mocą
i pracuje we mnie.
Napełnia moje ciało
twórczą energią.
Oświetla swoim światłem
cud życia.

Boska Miłość pracuje na Ziemi,
i tworzy inny cud ...
potężną moc Chrystusa,
którą Bóg manifestuje
w tobie człowieku.

Światło otacza mnie
i pływam w ramionach Boga.
Ktokolwiek ja jestem ... ?
Bóg jest i zawsze będzie
razem ze mną.


Vancouver
11 April 2007

WIESŁAWA