MIECZ PRAWDY

PSYCHICZNY TERROR

Psychiczny terror różni się od tradycyjnego psychicznego horroru czy zjawiska znanego jako „mobbing”, „stalking”, czyli psychiczne wyżywanie się na wybranej osobie np. w pracy, w szkole, grupie społecznej. Taka ofiara jest poddawana systematycznej obróbce piętnowania przez inne osoby: słowami, czynami i innymi rzeczami, które nie są oparte o prawdę czy sprawiedliwość. Wkracza się w życie takiej osoby tylko po to aby ją psychicznie zniszczyć.

Takich czynów mogą dokonywać "koledzy" lub inne wrogo usposobione osoby odpowiedzialne za tragiczny los drugiego człowieka, który przez nich doświadcza psychicznego terroru, popada w społeczną nędzę i inne patologiczne stany psychosomatyczne. Każdego dnia zwiększa się w tej grupie liczba samobójstw. Z reguły prześladowca ma cechy socjopaty, psychopaty, dotąd nie zejdzie z placu boju aż nie zniszczy życia drugiego człowieka. Jest to wyraz jego wielkiej agresji bez przemocy fizycznej, forma psychicznego zastraszania słowem, psychiczne znęcanie się nad innym człowiekiem.

Czy powinniśmy taki stan rzeczy tolerować, przymykać oko i pozwalać psychicznym terrorystom na ich bezkarne działania?


Nie wolno ochraniać takich psychicznych zbirów, nie wolno pozwolić się nękać. Takie znęcanie może zabić drugiego człowieka i nie trzeba tu karabinu czy bomby... taki psychiczny zbir jest sam w sobie bombą zegarową, agresywną i nieludzką, która tyka w czasie.

Wielu ludzi pozwala się nękać a ich oprawcy powoli realizują swój plan wypełniony kłamstwami, oszczerstwami, szyderstwami i czerpią z tego osobistą satysfakcję, co samo w sobie świadczy o zachwianej równowadze psychicznej tego człowieka.

Obecnie w dobie internetu psychiczny terror stał się codziennym elementem naszego życia, mało tego, tworzą się całe gangi złożone z wielu osób a nawet z całych rodzin, które skutecznie zatruwają życie swoim upatrzonym ofiarom. Całymi dniami i nocami pracują aby zatruć im życie, spowodować niepotrzebny ból, cierpienie ale kiedy sami go doświadczą czują się okrutnie poszkodowani. Nawet kiedy nie mogą dosięgnąć wybranej osoby urządzają na nią polowanie, nawet pod jej nieobecność wyzywając ją w wyrafinowany sposób, pisząc pogróżki na prywatnym e-mailu, hakują komputery, czy szykanują na inne sposoby. Z reguły mają kilka swoich wybranych miejsc na necie i tam urządzają swoje dziwne skecze, irytują innych przypisując im niestworzone rzeczy. Wszystko musi się toczyć wokół nich.

Ofiary nawet nie są świadome, że taka napaść jest spowodowana celowo; często się tłumaczą, próbują wyjaśnić dziwną sytuację, niestety nie jest to w gestii psychicznych zbirów aby cokolwiek naprawiać tylko jeszcze bardziej ją zaognić. Wielu z nich chce uciszyć osobę, która potencjalnie może zagrażać ich interesom, politycznym czy religijnym, jest niewygodna dla ich władzy, sławy, za wszelką cenę chcą taką osobę zdyskredytować i ma być po niej cisza! Toteż organizują przeróżne triki, wprowadzają na blogach sztuczne nicki bez pokrycia aby stworzyć większość przeciw swojej ofierze (inny artykuł na ten temat: LINK!). To ma być przytłaczający atak i nie ma dla nich znaczenia co się stanie z tym człowiekiem, inni mają myśleć, że to on jest tym potencjalnym szkodnikiem lub przestępcą.

Co robi taka ofiara?

Oczywiście może być zdenerwowana i jest to zupełnie normalna reakcja. Próbuje się po ludzku komunikować, rozwiązać problem, lecz niestety, celem psychicznego terrorysty nie jest na rękę pokojowa ugoda tylko wojna. Zrobi wszystko aby pogłębić problem. Tacy ludzie zawsze znajdą powód do ataku, zawsze są gotowi aby poirytować innych, niechże tylko ujrzą swoje ofiary w sieci. Uwielbiają zatruwać swoje środowisko. Z reguły działają na wielu frontach, nie zadawalają się jednym miejscem, wszędzie ich pełno, muszą wszystko kontrolować i stosują wszędzie tą samą taktykę.

Kiedy działają w grupie zawsze będzie jeden lider, będzie nadawał bieg sprawie, odwracał uwagę a drugi w tym czasie będzie atakowanej osobie pryskał „sprayem” po oczach, zawsze narobi hałasu by zakłócić prawdziwą rzeczywistość. Potrafią terroryzować ofiary do tego stopnia, że te nie są w stanie nawet się bronić, tu trzeba silnych ludzi by skutecznie pogonić zbirów, a wielu słabszych wycofuje się z pola bitwy, i właśnie o to im chodzi, mają cały teren dla siebie.

Ich życie to kłamstwo, ignorancja a nawet zbrodnia, robią wszystko aby przekazać światu fałszywe oblicze drugiego człowieka, który jest dla nich niewygodny i produkują coraz to nowe oskarżenia aby oszukać społeczeństwo. Ludzie uwierzą w każde kłamstwo jeżeli będzie ono często powtarzane. Nieludzkie emocje tych ludzi rodzą nieludzkie bestie, nie wystarczy im tylko smutek i ból swojej ofiary, żądają jeszcze krwi, co często czynią łamiący psychologicznie prowokatorzy, zadają rany zupełnie niewinnym ludziom. Tragedia ludzi sprawia im największą przyjemność.

Wielu z nich jest schizofrenikami i ciężko jest walczyć z ich szaleństwem na internecie. Inni świadomie robią z siebie „głupków” ale są znacznie sprytniejsi niż na pierwszy rzut oka to wygląda, w ten sposób chronią się przed prawem. Najbardziej niepokojącą rzeczą jest, że te osoby obdzierają ludzi z ich godności, prywatności... przez swoje dywersyjne taktyki „rysują” swoim ofiarom fałszywy portret, który ma być od tej pory ich wizytówką a ten człowiek ma być wyklęty ze społeczeństwa ... i tak go unowocześniają aby taki człowiek wyrył się w społeczeństwie na zawsze jako ktoś zły, niegodziwy ... a to jest jedynie szerzenie dezinformacji na odległość.

Często ofiary otrzymują wsparcie od obserwatorów starających się zakłócić działanie psychicznych terrorystów. Starają się pomóc ich ofiarom, lecz niestety muszą się liczyć z tym, że gniew i zemsta psychicznych terrorystów będzie okrutna. To co już było szalone staje się jeszcze bardziej szalone i wyciąga jeszcze bardziej zaawansowaną psychologiczną broń, która czasami rozciąga się daleko poza ludzkie wyobrażenie. Normalne umysły nie umieją zrozumieć, gubią się, stają po nie właściwej stronie i często również atakują ofiary zamiast prawdziwych sprawców napaści.

Dziś słyszymy na necie tak niewiarygodne rzeczy, dziwnie brzmiące, aż włosy się jeżą na głowie. Zamiast przyjmować wszystko do swojego umysłu wprzódy zastanówcie się jak inteligentni ludzie ile w nich jest prawdy? Wiadomo, że w takich akcjach faceci będą robić z kobiet „dziwki” albo dzisiaj tak modne „agentki” działające na niekorzyść ojczyzny, albo czarownice leczące jakimś zatrutym zielskiem, a ich pomocnicy będą mocno nagłaśniać sprawę gdzie się da, muszą wszystkich skutecznie przekonać do tej „prawdy”. I na panów są różne sposoby. A tak w ogóle to nie mają zielonego pojęcia, komu tak naprawdę psują opinię. Walą na oślep w klawiaturę a później nawet sami wstydzą się co piszą. Toteż zanim powtórzycie za kimś głupotę, przemyślcie sobie czy czasem sam z siebie nie robisz idioty.

Pamiętaj, internet to czarna otchłań kontroli umysłu, molestowanie ludzi na odległość to chleb powszedni, a różni psychiczni terroryści poprzez internet są w stanie otworzyć sobie każdy zamek używając komputera zamiast klucza. A my jeśli sobie na to pozwolimy dostajemy od nich terrorystyczny ładunek prosto do naszego mózgu. Musimy wiedzieć, że to są bardzo niebezpieczni ludzie.

Psychiczni terroryści najczęściej są do tego szkoleni, to byli wojskowi, policjanci, czy innego typu służby, są to fachowi specjaliści do manipulowania i kontroli ludźmi na odległość.

Z reguły ich pierwszym celem jest zrobienie wrażenia, ukazanie siebie jako osoby wszechwiedzącej... i niechże się ktoś inny wychyli i nie zgodzi z ich wiedzą, poglądem... natychmiast stanie się celem prześladowań.

To oni będą rejestrować wszystkie nasze wpisy, nawet te najmniejsze słowa, aby móc w odpowiedniej chwili użyć ich przeciwko nam jako swojej broni, wyłuskują o nas wszystkie informacje, a w razie ich braku sami je tworzą, śledzą nas, wyłapują nawet najmniejszy błąd, cały czas czyhają w ukryciu i natychmiast się pojawiają kiedy zauważą pomyłkę i już ją nagłaśniają, mają już sprawcę i swoją „misję” - kontrolę nad taką osobą... i świat musi się dowiedzieć, że ta osoba jest zła!

Obecnie musimy być świadomi swojego otoczenia i nie reagować zbyt szybko na krytykę, bo to może być tylko przynęta dla psychicznego zbira.

To tak z grubsza rzuciłam światło na ten problem, niby ukryty ale już wszechobecny, rozpowszechnianie nienawiści przez oszczerstwo, zawiść, manipulację, tworzenie mylnych portretów o zupełnie nieznanych nam ludziach. Trzeba wiedzieć, na tym polu nie działają już pojedyncze osoby, tworzą się całe gangi, które kontrolują ludzkie umysły. Okaleczają innych psychicznie i emocjonalnie, molestują na odległość. I jest to przerażające jak ze zwykłych ludzi tak szybko przekształcają się w zwyrodnialców. Poprzez swoją psychiczną przemoc zmuszają innych do izolacji a nawet samobójstw. To jest najbardziej chory element współczesnego życia w naszym społeczeństwie. I w zasadzie nikt nie jest w stanie policzyć strat niewinnych ludzi, ich psychicznych chorób, a nawet utraty życia ... w ten sposób można eliminować swoich wrogów.

A najbardziej przerażające jest to, że dzieje się to w tym samym narodzie, brat bratu staje się wilkiem.

Vancouver

26 Jan. 2014

WIESŁAWA