ŚWIAT ENERGII

SPROWADŹ ENERGIĘ Z NIEBA NA ZIEMIĘ
(CZĘŚĆ 2)
LINK! DO CZĘŚCI 1

LINK! DO CZĘŚCI 3

Cały Wszechświat jest formą energii kosmicznej oparty na trzech zasadach:

1. Wszystko jest energią
2. Energia wynika z myśli
3. Na czym więcej się skupisz tego więcej dostaniesz.

Jesteśmy niczym kosmiczne magnesy i każdy może nauczyć się korzystać z Uniwersalnej Energii lub pola Kwantum. Zanim to zrobimy musimy się nauczyć świadomego działania, tak wysyłać własne myśli i uczucia, aby były dla nas korzystne dając nam więcej tego co sami wysyłamy.

W życiowej próbie ważny jest nasz system wierzeń, a Wszechświat zawsze nas wynagrodzi jak sobie życzymy, jeśli tylko mocno wierzymy. Jeśli chcemy zmienić strukturę własnej mocy musimy przede wszystkim zmienić swój umysł. Niby to takie proste .... a jednak nasz system przekonań i podświadomy umysł przyjmują różne niekontrolowane wiry naszego życia, nierzadko wprowadzając w swoje systemy wielki chaos i każdego programuje inaczej. Musimy zrozumieć: jak zaprogramujemy swoje energetyczne ciało odzwierciedli dokładnie to samo co znajduje się w naszym życiu w danej chwili. Kiedy zrozumiemy nasz system energetyczny możemy z niego do woli korzystać według prawa przyciągania.

Energia w systemie energetycznym człowieka przepływa w górę i w dół poprzez dwa kanały: Idę i Pigalę oraz przez siedem głównych czakr umieszczonych wzdłuż kręgosłupa, które niczym kołowrotki przesyłają energię za pomocą meridian i mniejszych czakr do wszystkich części ciała. Zanim zabierzemy się za pracę nad własnym energetycznym polem nasze „kołowrotki” trzeba oczyścić, dopiero można siebie programować. Należy ciągle oczyszczać nasz system energetyczny, dbać o czakry, i dobre źródła energii dla ciała i umysłu.

Aby dobrze funkcjonować musimy cały czas dbać o nasz system energetyczny, który jest żywy i inteligentny. Kiedy nasze systemy są rozrywane, blokowane, spowalniane lub uszkadzane równocześnie wysyłane są do naszej świadomości informacje, a nawet „adres miejsca”, że tam dzieje się coś złego. Musimy obserwować ciało fizyczne, własne emocje i znaleźć problem. Choroby pokazują nam, gdzie została zakłócona subtelna energia i na jakiej głębokości.

Aura, czakry, meridiany przenikają całe nasze ciało, które jest nie tylko cielesne, ale elektromagnetyczne. Składa się z różnych typów żywych i inteligentnych drgań. Aura otacza nie tylko wszystko co żyje: ludzi, zwierzęta, rośliny, ale także nieożywione rzeczy, np. różne obiekty wykonane ręką człowieka. Ponadto otacza skały, wodę, ziemię i planety we Wszechświecie.

Ludzka aura ma warstwę fizyczną, emocjonalną, mentalną i duchową. Zawiera wszystkie podstawowe kolory i kiedy doświadczamy indywidualnych emocji aura je zmienia. Nieustannie odzwierciedla ciągłe zmiany naszych myśli i emocji. Toteż nigdy nie mamy takiej samej aury, cały czas pulsuje jak kolorowe światła w czasie dyskoteki. Wrażliwe organizmy czują kiedy w nasze ciało wnika inna wibracja. Bardziej przebudzone osoby doświadczają widzenia koloru tej wibracji we własnym wnętrzu, czy to będzie muzyka czy hałas, dzwonek telefonu, a nawet głos innej osoby. Każdy najmniejszy szmer z naszego otoczenia jest wybierany przez nasze pole energetyczne, wrażliwsze ciała odbierają promienie kosmiczne. Nasza aura zawiera nie tylko siedem podstawowych kolorów lecz całą gamę ich odcieni, które ciągle się zmieniają (LINK!). W aurze ujrzymy wszystko: smutek, radość, złość, każdą emocję, ale wprzódy musimy nauczyć się rozpoznawać co znaczą te kolory i ich odcienie. Nasza aura jest dostosowana do naszego otoczenia, także zależy od zagęszczenia ludzi i przedmiotów w środowisku. Jeśli środowisko jest klarowne i nasza aura taka będzie. Jeśli jest brudne, zagracone i nasza aura będzie przymglona. W zatłoczonym środowisku nasze aury są mniejsze i mają inne właściwości. Stąd często ich blokady i zniekształcenia, a nawet dziury. Te informacje są niezbędne dla naszego zdrowia i dobrego funkcjonowania.

Czakry to kołowrotki energii elektrycznej w różnych kolorach, które wykonują wiele funkcji łączenia naszych pól energii, organów, komórek i szerszej kosmicznej energii. Czakry są połączone ze sobą i regulują układ hormonalny, który z kolei reguluje wiele funkcji w organizmie, w tym proces starzenia się.

Czakry są połączonymi mechanizmami między aurą i systemem meridian w ciele fizycznym na różnych poziomach aury i sił kosmicznych. Cały system ma olbrzymi wpływ na przepływ energii w ciele człowieka i jego witalność.. Czakry pochłaniają z atmosfery energię pierwotną (czi, prana) i wysyłają ją do kanałów energii. Czakry są energetycznymi transformatorami.

Nas ludzi otaczają i zasilają nasze systemy energetyczne, są w nas i całkowicie nas przenikają, obejmują także ciało świetliste, które wykracza poza naszą aurę i trwa wiecznie.

Zazwyczaj nasz schemat zawiera siedem głównych czakr lub centrów energetycznych i 122 mniejszych. Główne czakry są niczym transformatory energii, wchłaniają w siebie pranę i przesyłają w cały organizm abyśmy mogli żyć. Istnieje wiele czynników, które mogą wpłynąć na zatrzymanie się czy blokowanie systemu negatywnymi formami myślowymi, atakami psychicznymi, zaklęciami, chemicznymi substancjami, truciznami, narkotykami, złą dietą.

Najczęściej spotykane blokady w aurze to brak synchronizacji między aurą i czakrami i systemem meridian co zawsze wzniesie kłopoty w nasze wszystkie pola (fizyczne, emocjonalne, mentalne i duchowe). Natura sama w sobie stara się zawsze osiągnąć równowagę i stwarza takie proporcje jakie są nam potrzebne do prawidłowego życia. Zmienione proporcje doprowadzają do rozbieżności w naszych systemach energetycznych. Może to spowodować niesymetryczne myślenie, odczuwanie i zachowanie. Ujemne połączenia są wynikiem negatywnych emocji, myśli, ataków psychicznych innych osób, narkotyków, alkoholu, zanieczyszczenia środowiska i różnych zachowań większych wspólnot, grup, w tym religijnych, które prą w jednym kierunku, nie zawsze właściwym; wtedy kierują w jednostki większe negatywne siły drzemiące w kosmosie. Toteż należy być czujnym, kiedy przyłączamy się do większej grupy, szczególnie jeśli nie znamy ich założeń. Takie połączenia mogą mieć fatalny wpływ na naszą witalną energię. Stąd wynikają wojny i inne kataklizmy, z powodu masowej świadomości, która jeśli gwałtownie wzbierze w danej grupie potoczy się jak lawina i trudno ją zatrzymać.

Energetyczne i chemiczne blokady są kierowane w naszą aurę i mózg, tutaj kłania się manipulacja przez inne wymiary, grupy, aby śledzić nas i nami sterować. Skoro jesteśmy nieświadomi tej siły nawet się przed nią nie bronimy, szczególnie mocno narażone są osoby, które w ogóle nie chcą przyjąć do wiadomości wiedzy o naszych systemach energetycznych (aurze, czakrach, meridianach). Toteż negatywne programy mogą być wysyłane w ich kierunku bez żadnych oporów, w ten sposób zakłócana jest wprzódy witalność, a później wkradają się choroby ciała i umysłu. Negatywną energię łatwo można przerzucić z jednej osoby na drugą osobę. Energia jest żywa i szybko się porusza, może przenosić się zupełnie bezkolizyjnie w nasze otoczenie, domy, sklepy i nasze ciała. Toteż uważajmy na swoje środowiska, w których mieszkamy. Unikajmy sieci wysokiego napięcia, mieszkań w obrębie chemicznych fabryk, urządzeń jądrowych, elektronicznych ... itd. Dzisiaj właśnie takie zanieczyszczenia mogą najczęściej doprowadzić do niedoczynności i nadczynności naszych czakr i będziemy mieć duże problemy zdrowotne. Niedoczynność czakr może objawić się poprzez zmęczenie, senność, problemy z wagą, brak chęci do życia, złe nastawienie do życia.

Nadczynność tworzy inne problemy, w tym nadmierną ruchliwość, ataki paniki, zaburzenia emocjonalne i wiele innych problemów zdrowotnych.

Poważniejsze skutki wpływu negatywnych energii w nasze aury:

1. Zmęczenie
2. Brak witalności i radości życia
3. Negatywne lub zniekształcone myśli
4. Negatywne zniekształcone emocje
5. Negatywne zniekształcone zachowania
6. Uczucie odłączenia od innych ludzi
7. Uczucie odłączenia od Stwórcy i Siły Wyższej
8. Uczucie odłączenia od natury
9. Ataki paniki, szczególnie kiedy są dziury w aurze
10. Zaatakowanie fizycznego systemu spowodowanego złą gospodarką subtelnych energii.

Istnieje wiele sposobów aby określić stan zdrowia na podstawie systemu energetycznego (aury, czakr). Doświadczona osoba nie musi mieć wyrafinowanych aparatów i laboratorium, aby określić skąd płynie zaburzenie w ciele, identyfikuje stan zdrowia intuicyjnie. Zanim zabierzemy się do wyrafinowanego uzdrawiania wprzódy naprawmy uszkodzenia energetyczne. Następnie musimy zorientować się jaki ta osoba ma kontakt z metalami ciężkimi, substancjami chemicznymi, energią atomową, pestycydami i innymi truciznami, w tym narkotykami, alkoholem, tytoniem i należy je wyeliminować. Inaczej będziemy sobie uszkodzone systemy reperować w nieskończoność bez żadnego skutku lub z chwilowymi poprawami. Ważne jest jakie dana osoba ma stresy, także w miarę możliwości należy je usunąć.

W oczyszczeniu naszych środowisk, ciał, pomoże nam czarny obsydian, biały górski kryształ, roślinne olejki eteryczne, które mają zdolności detoksykacyjne. Wspaniała jest morska sól, która rozkłada negatywne energie wniesione w aurę, czakry, meridiany. W naprawianiu naszych energetycznych szkód najbardziej pomoże nam natura, która sama w sobie jest lekarstwem i chyba najlepiej zna się na elektromagnetycznych systemach.

Biała szałwia - czyści negatywne blokady w aurze, czakrach, również oczyszcza domy. Najlepszy bywa dym z szałwi, który unosząc się oczyszcza wszystko co spotyka na drodze, tak w naszym środowisku i osobistych energetycznych połączeniach. Dobrze jest chociaż 2 razy w roku oczyścić mieszkanie za pomocą dymu z szałwi. Zamknąć drzwi, okna i spalić trochę ziela szałwi. W takim szałwiowym środowisku pobądźmy trzy godziny. Głębsze oczyszczenie wymaga powtórzenia tego rytuału przez kolejne trzy dni. Przejdźmy z palącą się szałwią od drzwi wejściowych, w kierunku ruchów wskazówek zegarka wzdłuż ścian wszystkich pomieszczeń w mieszkaniu, wprzódy otwórzmy drzwiczki wszystkich szafek, szufladek i zróbmy porządek z negatywnymi energiami, które zgromadziły się w naszym środowisku. Można zrobić z szałwii palmy i umieścić w mieszkaniu, szczególnie przed TV, komputerem i innymi źródłami elektronicznymi.

Kamienie szlachetne, w tym białe górskie kryształy, różowe kryształy, ametysty, czarne obsydiany również działają silnie oczyszczająco, toteż ustawmy je w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywamy.

W czyszczeniu aury za pomocą kryształów trzeba mieć już większe wtajemniczenie i doświadczenie, ale można nosić ochronne amulety z kamieni naturalnych.

Zdrowa dieta, czysta woda, odpoczynek, ruch, wszystko to wpływa pozytywnie na nasze pola energetyczne.

Uruchomcie czesanie aury, wprzódy umyjcie dłonie i sami, od góry do dołu swoimi palcami niczym grzebieniem czeszcie własna aurę i aury swoich bliskich. Po takim zabiegu strzepnijcie palce i ponownie umyjcie dłonie. Od razu poczujecie się lepiej. Zneutralizujcie brudną energię z aury prosząc naszych aniołów o pomoc (można ją palić wizualizując ogień, w tym przypadku należy pamiętać, by wizualnie zgasić ogień po wykonanym zabiegu). Nie wysyłajcie tych brudnych elementów w kosmos czy inny zakamarek świata, nie podsyłajcie nikomu swoich brudów. Nie wolno tego robić, bo będzie się ona za nami wlokla i może w nas ciężko uderzyć. To jest prawo przyciągania, komu co dajesz, sam otrzymujesz, a kiedy wysyłacie w kosmos, gdzie są potężne pokłady negatywnej energii możecie uruchomić wielkie siły i potoczy się za wami jak potężna lawina.

Zdrowa dieta, czysta woda, powietrze to niezbędne elementy naszego zdrowia, wspaniała pożywka dla naszych komórek, ale jeszcze ważniejsze są ćwiczenia oddechowe. Nie bierzcie się od razu za zaawansowane techniki oddechowe, wszystko musi nastąpić w swoim czasie. Wprzódy musimy nauczyć się oddychać obszarami poniżej przepony, tam jest nagromadzone najwięcej toksyn, które są roznoszone po całym organizmie. Później oddychamy całym ciałem w zależności od potrzeb, według wybranych własnych technik oddechowych.

cdn...

3 Dec. 2011

WIESŁAWA