ZAKRYTE ZAGADKI

PHIL SCHNEIDER - PODZIEMNE
BAZY I UKRYWANA WIEDZA

Może niepotrzebnie ogłosił, że poda koordynaty wszystkich 130-kilku podziemnych baz znajdujących się na terenie Stanów Zjednoczonych? Ale i tak już wcześniej próbowano go uciszyć 13 razy, więc trudno powiedzieć, czy to by wiele zmieniło, gdyby zrezygnował z tego "ostrożnego planu"...

Zżymał się, że politykę w Organizacji Narodów Zjednoczonych w rzeczywistości, w jej tajnej drugiej siedzibie (gdzieś pod wodą) dyktują "wysocy Szarzy" - ang. "tall Greys", chodzi o istoty dosłownie wysokie w sensie fizycznym (niektórzy "mali Szarzy" są rzekomo przyjaźni Ziemianom, a jeszcze inni "mali" to bioroboty "wysokich" - według relacji uprowadzanych można je popychać niczym manekiny, a one nie reagują). "Wysocy Szarzy" doradzają globalistycznym decydentom zmniejszenie populacji o trzy czwarte, a głęboko pod powierzchnią ziemi eksperymentują na ludziach, również na dzieciach - to tam znika milion Amerykanów rocznie, według niejawnych statystyk FBI i CIA (w USA nie ma krajowej bazy danych zaginionych ludzi, są tylko dla zaginionych spinaczy albo np. parasoli). Phil Schneider przez 17 lat pracował w tajnych projektach (ang. "black budget projects"), był inżynierem - geologiem, współwynalazcą obecnie półjawnej (stosowanej w przemyśle) superszybkiej metody drążenia tuneli przy użyciu kombinacji maser-laser; a przede wszystkim był specjalistą od materiałów wybuchowych - zajmował się wysadzaniem skał, całych segmentów na podziemne piętra, co przeprowadza się w sekwencji: detonacje -> cztery dziury -> detonacje -> cały pierścień w poziomie gotowy. Pracował przy budowie 13 podziemnych baz, które oficjalnie po dziś dzień nie istnieją - choć filmy o nich emitowane są już czasem w osiedlowych kablówkach. W 1979 r. w okolicach miejscowości Dulce w stanie Nowy Meksyk stracił trzy palce u dłoni postrzelony pod ziemią przez Szarego, po czym przez ponad 400 dni przebywał w izolatce dla napromieniowanych - promień otworzył go "jak puszkę od konserwy", m.in. spalił płuco i odspawał paznokcie u rąk i nóg; wcześniej na dwóch innych Szarych zdążył wówczas zużyć magazynek pistoletu Walter PPK, który na wszelki wypadek zawsze zabierał ze sobą, gdy spuszczano go w koszu na sam dół nowo powstającego tunelu, aby obejrzał skały po eksplozjach.

Według jego relacji organizmy Szarych wykazują morfologię podobną do roślinnych, w związku z czym osobnika tej rasy trudno zabić jednym strzałem - potrafią biegać z dziurami w korpusie. Gdy na roboczym spotkaniu w drugiej siedzibie ONZ Phil Schneider doznał naocznego olśnienia, że zamiast pomagać światu, tak naprawdę cały czas pracuje dla Szarych - w rozbitych spodkach których nierzadko znajdowano ludzkie kończyny - postanowił odejść z pracy, mimo że już tylko parę lat zostawało mu do emerytury w wysokości miliona dolarów rocznie (w podziemnych bazach płace są czterokrotnie wyższe niż "na powierzchni", z tym że jeśli się rezygnuje, trafia się do więzienia). Początkowo nie pozwolono mu się zwolnić i wyjechać, ale wkrótce potem nie wrócił do bazy z pogrzebu swojego ojca, Oscara Schneidera, który był niemieckim inżynierem, geniuszem (w wieku 14 lat uzyskał tytuł określany przez syna w j.ang. jako "master machinist" i opisywany słowami "z kawałka metalu potrafił wykonać broń albo np. zegarek" - prawdopodobnie chodzi o "mistrza budowy maszyn" lub "magistra maszynoznawstwa", ew. coś w tym stylu), konstruktorem łodzi podwodnych i kapitanem U-boota z ponad setką zatopień, a po dostaniu się do francuskiej niewoli w 1941 r. jeszcze w czasie wojny przeszedł na stronę aliantów i w Niemczech wyznaczono nagrodę miliona dolarów dla tego, kto go zabije; po wojnie Oscar Schneider jeszcze przez wiele lat pracował dla Amerykanów, nie tylko w Pentagonie, zajmując się m.in. marynarzami ocalałymi z "eksperymentu Filadelfia"; to właśnie on też zachęcił później syna do poszukania pracy w "tych tajnych projektach, są bardzo ciekawe".

Phil Schneider potwierdzał zawarcie przez administrację Eisenhowera w 1954 r. paktu z Szarymi znanego jako "Greada Treaty"; według niego rząd USA wie o obcych od roku 1909, kiedy w jaskiniach stanu Nowy Meksyk natknęła się na nich kawaleria ścigająca bandytów - żołnierze uciekli stamtąd galopem, a istoty opisywali później jako "szare demony"; władze Wielkiej Brytanii i Francji rozpoczęły badania nad zjawiskiem ufo w latach dwudziestych XX wieku. Obecnie w ramach sił zbrojnych USA funkcjonują lotne oddziały, które natychmiast zabezpieczają wraki zestrzelonych latających talerzy lub ewentualnie zakopują je na miejscu, gdy mają np. 80 metrów średnicy - bo i takie się zdarzają; Rosjanie wyrzucają uziemione spodki na zagubioną wśród gór pustynię w pobliżu granicy z Mongolią, gdzie na powierzchni kilku boisk futbolowych leżą jeden na drugim. Obecnie aby móc bezpiecznie zbliżyć się do Ziemi na odległość mniejszą niż 250 mil, spodek musi mieć pozwolenie - inaczej zostanie ostrzelany "promieniami cząsteczek" (ang."particle beam weapon") - utrzymywaną w tajemnicy bronią oparta na osiągnięciach Nikoli Tesli.

Według informacji Phila Schneidera, choć zastrzegał że nie zna szczegółów zawartych w notatkach z kontaktów, znajomość Billy'ego Meiera z Plejaranami to sprawa autentyczna, podobnie jak ich konflikt z Szarymi oraz fakt, że nas opuścili. Plejaranie/Plejadianie mają po sześć palców, dwa serca i jedno przerośnięte płuco, poza tym są nieco wyżsi i bardziej muskularni od nas, ale generalnie niewiele się różnią, mają trochę dłuższe uszy, położone nieco niżej i bardziej z przodu, a w sumie najbardziej różnią się tym, że silnie emanuje z nich pozytywna energia, jakaś dobra wibracja, którą się wyraźnie czuje. Wedle wiedzy Phila Schneidera obecnie lata nam nad głowami 11 ras gości z innych planet, przy czym cztery z nich są nam przyjazne, a pozostałe 7 to gorzej niż dranie. Jako inżynier geolog z wykształcenia utrzymywał ponadto, że żadna funkcjonująca współcześnie teoria nie tłumaczy w zadowalająco przekonujący sposób procesów wulkanicznych ani w ogóle istnienia wulkanów.

Choć posiadał paszport, Departament Stanu USA nie pozwalał mu wyjechać do Japonii - gdzie jednak udało mu się dotrzeć okrężną drogą przez Kanadę, a tam na spotkaniu z szefami japońskich korporacji, m.in. Mitsubishi, szczegółowo omówił brak tzw. fali pulsowej (ang.'pulse wave') podczas trzęsienia ziemi w Kobe w 1995 r. - w którego epicentrum znajdował się doszczętnie zniszczony budynek, gdzie prowadzono badania, dzięki którym Japończycy wyprzedzali wówczas Amerykanów w dziedzinie prac nad sztuczną inteligencją (70% japońskich naukowców z tej gałęzi wiedzy mieszkało wtedy w Kobe; naturalne trzęsienia ziemi zawsze poprzedza fala pulsowa i właśnie to zjawisko jest wykorzystywane w systemach wczesnego ostrzegania przed trzęsieniami; na filmie o tamtej katastrofie pokazywanym w naszych kablówkach przez jeden z popularnych kanałów "dokumentalnych" amerykański "ekspert" wypowiadał się z przykrą do oglądania i opisywania miną ostatniego drania: "po trzęsieniu ziemi w Kobe Japończycy zrozumieli, że ich kosztowny system wczesnego ostrzegania się nie sprawdził").

Według wiedzy Phila Schneidera AIDS zostało wynalezione w roku 1972 w laboratorium w Chicago. Dzięki niezwykłym kolegom taty z pracy już jako nastolatek przypadkiem został posiadaczem fragmentu materiału pochodzącego z katastrofy pod Roswell - pod koniec życia woził już to wszystko ze sobą w walizce, żeby nie zginęło z domu, ale po jego śmierci i tak wyparowało z mieszkania, podobnie jak kolekcja zdjęć; nic więcej nie zginęło. Według jego szacunków budżet tajnych wojskowych projektów w USA wynosił wtedy ok. 1.3 - 1.5 biliona dolarów na każde dwa lata, a dużą jego część finansowały wpływy z handlu narkotykami (takich operacji nie można finansować z jawnego budżetu aprobowanego przez Kongres, bo wtedy nie dałoby się utrzymywać tych przedsięwzięć w tajemnicy). Pokazywał fragment jakiejś maszyny, wykopany na Ziemi i datowany na 220 milionów lat - komentując to słowami: "może jednak Daniken miał rację...". Eksplozje bomb jądrowych i termojądrowych na atolu Bikini odbyły się według jego wiedzy w związku z odkryciem tam największej na świecie podwodnej bazy Szarych - na zdjęciach zarejestrowano nawet uciekający spodek; oficjalnie twierdzi się, że ten atol wybrano ze względu na odosobnienie, ale inne wyspy w tamtej okolicy były jeszcze bardziej oddalone i niezamieszkane, podczas gdy akurat stamtąd trzeba było wysiedlić tubylczą społeczność.

Jego przyjacielem był Al Bielek, naukowiec z tzw. "eksperymentu Filadelfia" i "Project Montauk" (właściwie Alfred Białek, wł. Edward Cameron - to on zapowiada go w ostatniej zarejestrowanej prelekcji) - który jeździł pod terytorium USA podziemnymi pociągami łączącymi wszystkie podziemne bazy, osiągającymi prędkość niemal 2 Machów. Inny znajomy mówił mu, że dostali w firmie zamówienie od rządu Stanów Zjednoczonych na 100 000 wagonów do podziemnych pociągów, po 30 par kajdanek w każdym, napis na wagonach: "Transport więźniów ONZ". Phil Schneider zwracał uwagę na przygotowywanie przez amerykańskie władze pod ziemią sporej liczby miejsc dla internowanych, a także na charakterystykę zniszczeń budynku Rządu Federalnego w Oklahoma City po zamachu w 1995 r. - według niego tylko armia USA posiada takie materiały wybuchowe, które powodują wyparowanie kolumn wspornych i ścian nośnych, co więcej znajdują się one tylko w jednej bazie wojskowej - a na tym właśnie się znał, był jednym z czołowych ekspertów na świecie w dziedzinie materiałów wybuchowych, za co otrzymywał bajeczne wynagrodzenie i do samego końca propozycje powrotu do pracy. To samo miał do powiedzenia o zamachu na WTC w 1993 r. i zniszczeniach kolumn na podziemnym parkingu.

Niejawna technologia wojskowa według jego informacji wyprzedza publiczny stan wiedzy o 1200 lat i co roku oddala się o kolejne czterdzieści kilka - co umożliwił transfer technologii od obcych, trwający od połowy XX wieku; choć już w latach 30-tych ukrywano pewne wynalazki, m.in. Tesli (który zresztą miał w zwyczaju oświadczać na zwoływanych specjalnie w tym celu konferencjach prasowych, że pomysły czerpie z telepatycznego kontaktu z kosmitami).

Według źródeł Phila Schneidera Szarzy dodają sobie do jedzenia substancje z określonych enzymów pozyskiwanych z ludzkiej krwi - w ostateczności może być krew zwierzęca; kombinują też coś z jakimiś "żniwami dusz" (ang. 'harvesting souls' - nad tym jednak się nie rozwodził). Otwarcie mówił na swoich prelekcjach, że umiera na raka - może dlatego nie wzdragał się przed ujawnianiem różnorakich faktów - choć wszystkiego też chyba nie mówił, nietrudno odnieść takie wrażenie. Dwa miesiące po ostatnim sfilmowanym wykładzie poruszał się już tylko na wózku inwalidzkim - ale nawet kelnerce z baru w pobliżu miejsca zamieszkania mówił, żeby nigdy nie wierzyła, jeśli kiedyś usłyszy, że popełnił samobójstwo. Rzekomo odebrał sobie życie ok. 11 stycznia 1996 r., wiążąc sobie linkę wokół szyi i ciągnąc od tyłu - problem w tym, że gdyby rzeczywiście tak było, to na długo przed wyzionięciem ducha najpierw by zemdlał, a wówczas przestał ciągnąć i oddech powróciłby samoczynnie; poza tym według jego przyjaciół trochę jednak brakowało mu palców u dłoni na takie kombinacje, żeby sobie coś wiązać z tyłu karku. Na swoich odczytach zawsze wspominał, że kilkunastu jego przyjaciół zamordowano, w ośmiu przypadkach pozorując samobójstwa - z czego tylko w jednym wypadku udało się skłonić władze do zmiany wersji. Podobno w ostatnich dniach przed śmiercią widywano przy nim jakąś wysoką blondynkę.

Nie ukrywał, że łamie zobowiązanie do zachowania poufnych informacji w tajemnicy, w związku z czym ryzykuje swoim życiem. Gdy w samoobronie zastrzelił agenta FBI, który go wcześniej postrzelił (pokazywał opatrunek na ranie na jednym z wykładów, który odbył się 16 dni po tym incydencie), udał się w tej sprawie do biura FBI, gdzie usłyszał: "cóż, panie Schneider, takie rzeczy się zdarzają". Po powrocie z Japonii wysłannicy dawnych pracodawców zgłosili się do niego z propozycją, że choć wyrządził szkody nie do oszacowania, jeżeli tylko wróci do pracy - o wszystkim jakoś się zapomni; ale on był zdecydowany już nigdy więcej dla nich nie pracować i wolał kontynuować życie kaczki na strzelnicy, w którym np. zdarzało mu się naliczyć ponad 40 dziur po kulach w swoim samochodzie, po tym jak inny wóz usiłował go zepchnąć z drogi, gdy jechał do innego miasta wygłosić prelekcję.

Niewątpliwie był trochę takim amerykańskim izolacjonistą-prawicowcem, zżymał się np. okrutnie, jeszcze bardziej niż na tych Szarych, że Clinton podpisał przekazanie ONZ 162 samolotów "niewidzialnych dla radaru" wyprodukowanych za pieniądze amerykańskich podatników. Ledwo rok jeździł z tymi wykładami, jak go pochowali - na prelekcjach żartował, że skoro np. baza "Groom Lake" oficjalnie nie istnieje, to chyba niczym nie ryzykuje, mówiąc o niej... Dla wielu ludzi w Stanach i nie tylko jest bohaterem, nagrania jego wykładów są dziś znane na całym świecie.

Często można spotkać się z opinią, że na przykładzie historii Phila Schneidera - która tak naprawdę nabrała rozpędu dopiero po jego śmierci, gdy wszystko jakby zamknęło się w logiczną całość - kręgi, którym zależy na utrzymywaniu tego typu spraw w tajemnicy, przekonały się dotkliwie, że uśmiercając kogoś, robi mu się tylko fenomenalną reklamę, która powiększa jego famę rok za rokiem, tak że można już tylko stać i patrzeć z boku, jak kolejne miliony ludzi zaczynają kojarzyć, kto to był. Obecnie publicznie znane osoby zajmujące się tego kalibru tajemnicami przechodzą na tamten świat w tempie zaledwie jednej na kilka lat - może to też jakby symptom rzekomo zbliżającego się ujawnienia społeczeństwom, że Ziemia nie jest jedyną zamieszkaną planetą i władze wiedzą o tym już na 100% - kto wie, być może z myślą o przyszłości teraz już mało kto pali się do podpisywania wyroków śmierci "w imię bezpieczeństwa państwa"; zresztą to i tak nie było efektywne i ponoć już kilka dekad temu w kręgach rządowych stwierdzono, że w praktyce najlepiej funkcjonuje zasłona śmieszności.

Poniżej konkretnie co i kiedy mówił Phil Schneider (tematyczne przemieszanie informacji wynika z ich chronologicznego uporządkowania, tzn. zachowania kolejności pojawiania się w materiale wideo):
 

Prelekcja z 8 maja 1995 r. wygłoszona w Post Falls w stanie Idaho:
(link do wideo po polsku: LINK!)

* tajne podziemne bazy na terenie Stanów Zjednoczonych są budowane od lat 40-tych, a niektóre powstawały nawet wcześniej

* w bazie Groom Lake swego czasu przebywało 117 żywych obcych

* niektóre metale pochodzące z wymiany technologii z obcymi lub z wraków ufo, jak również stopy tych metali, można wytwarzać tylko w przestrzeni kosmicznej w warunkach próżni - odbywa się to na pokładach wahadłowców, które wykonują jeden niejawny lot w tygodniu

* amerykański system strategicznej obrony antybalistycznej SDI tak naprawdę od początku ukierunkowany był na zagrożenie z kosmosu, zimna wojna stanowiła jedynie przykrywkę i w gruncie rzeczy była mistyfikacją użyteczną pod kątem uzasadniania intensywnych zbrojeń wobec społeczeństw i wszelakich osób niewtajemniczonych w prawdziwą sytuację Ziemian

* jeżeli chodzi o wydarzenia w okolicach Dulce w roku 1979, to Phil zorientował się, że coś jest nie tak, kiedy w obozie geologów zobaczył namiot "Czarnych beretów" (ang. 'Black Berets'), inaczej zwanych "Delta Force" lub "M.J.T.F." ('Multinational Joint Tactical Forces' - Wielonarodowe Połączone Siły Taktyczne)

* niewidzialnych dla radaru samolotów klasy 'stealth' wybudowano 172 egzemplarze, z czego 10 się rozbiło

* inż. Schneider uczestniczył w pracach przy budowie 14 tajnych podziemnych baz dla USA/NATO/ONZ, m.in. na Malcie, w zachodnich Niemczech i w Hiszpanii

* w Stanach Zjednoczonych wyprodukowano 64 tysiące tzw. "czarnych helikopterów", które nie posiadają żadnego oznakowania i zazwyczaj widywane są w dziwnych sytuacjach, np. pojawienia się na niebie ufo

* dzień i noc co godzinę wyprodukowany zostaje jeden czarny helikopter, choć prawdopodobnie siły powietrzne wszystkich krajów świata razem wzięte nie potrzebują takiej liczby helikopterów

* trzęsienia ziemi w San Francisco w roku 1989 nie poprzedzała fala pulsowa

* taka uwaga ogólna, weryfikowalna w dowolnym momencie któregokolwiek z materiałów wideo - Phil Schneider mówił o tym wszystkim raczej ze smutkiem i zmęczeniem, nie na zasadzie "staram się, żebyście mi uwierzyli, bo bardzo mi na tym zależy, żeby ktoś mi uwierzył", tylko raczej tak jakby wiedział swoje i mało go to obchodziło, czy ktoś jest gotów dać temu wiarę, czy nie, relacjonował to wszystko na spokojnie, rzeczowo, bez żadnej ekscytacji przy omawianiu różnych mogących szokować wątków - chyba nikt ani przed nim, ani po nim, nie mówił o ufo i obcych tak jakoś normalnie i zwyczajnie-wiarygodnie, jak on, jak gdyby to była normalna sprawa, o której od dekad wiedzą dziesiątki tysięcy ludzi z najróżniejszych krajów, więc nie ma się czym podniecać i tylko niezorientowanym cywilom coś może wydawać się dziwne albo niesamowite, tak jak każdemu na początku; a jednak po kilkunastu latach od śmierci Phila Schneidera wciąż mało kto o nim słyszał, to np. jest pierwsza polskojęzyczna poświęcona mu strona internetowa, czy raczej podstrona - widocznie tak wielka jest skuteczność polityki zaprzeczania i ośmieszania, być może jeżeli chodzi o ten kluczowy-kardynalny temat ufo, wszyscy jesteśmy najbardziej zaprogramowani, żeby się tym nie zajmować, "bo to dziwaczne i śmieszne, a jednocześnie jakoś niewyrażalnie niepokojące, więc co by tu można zyskać na zajmowaniu się tym..?"

* AIDS zostało wynalezione w laboratorium w Chicago w roku 1972

* obcy sami w sobie stanowią ultrazabójczą broń biologiczną, gdyż pasożytujące w ich skórze bakterie są dla nas śmiertelnie groźne - nasz układ immunologiczny nie zna ich i nie potrafi się przed nimi bronić, choć zresztą to samo działa w drugą stronę - nasze zarazki szybko by ich wykończyły

* przy użyciu zakupionej w latach 80-tych od USA broni biologicznej uzyskanej z pasożytujących na ciałach obcych bakterii, Saddam Husajn wymordował 3,5 miliona Kurdów

* w przeciągu 22 lat 11 najlepszych przyjaciół Phila Schneidera zostało zamordowanych, przy czym w ośmiu przypadkach zgony te upozorowano na samobójstwa

* Phil mówił otwarcie, że umiera na raka na skutek napromieniowania organizmu podczas wydarzeń Dulce'79 i że ma nadzieję, iż być może Bóg pozwoli mu żyć dalej w zamian za wysiłek/uczynek jeżdżenia po kraju z prelekcjami i otwierania ludziom oczu na to, co naprawdę dzieje się w USA dosłownie pod powierzchnią - jednocześnie pozostając na antypodach tematów omawianych w koncesjonowanych mediach; wyjaśniał też, że czyni to narażając własne życie (pomimo częstotliwości zamachów na nie przekraczającej 1 na miesiąc) gdyż kocha swój kraj bardziej, niż swoje życie

* jego przyjacielem był
Ronald L. Rummel, który rzekomo strzelił sobie w usta wkrótce po tym, jak zaczął publicznie mówić o niezidentyfikowanych obiektach latających, będąc jeszcze zatrudnionym w siłach powietrznych (co podobno stanowi szczególnie niebezpieczne połączenie, nietolerowane przez władze - osobom dopiero na emeryturze przerywającym milczenie raczej tylko plądruje się szafki, wysadza w powietrze skrzynki pocztowe itp.) - na spuście znaleziono czyjś odcisk palca, a w samochodzie obok jego ciała włosy osoby, której tożsamości nigdy nie ustalono - i takie to było samobójstwo

* zdobycie unikalnych zdjęć zapisanych w testamencie przez ojca kosztowało Phila 78 tys. dolarów - kolekcja ta liczyła 7 tysięcy fotografii

* promień, którym Szary trafił go pod Dulce, miał kolor jasnozielony

* na początku roku 1953 znany magazyn "Life" opublikował na pierwszej stronie okładki zdjęcie grzyba atomowego po niedawnej eksplozji nuklearnej na atolu Bikini - i to właśnie na tym zdjęciu było widać dziurę w grzybie atomowym, a przez nią nieznane gwiazdy - według informacji Phila Schneidera (jak również Ala Bieleka) ku zaskoczeniu wszystkich powstała tam wtedy dziura w czasie, tak jakby "przestrzeń zaczęła wyświetlać coś z zupełnie innej beczki"; w wyniku tamtego posunięcia (lapsusu?) magazyn "Life" był wówczas bliski utraty koncesji

* podziemne bazy na terenie USA mogą pomieścić 106 mln ludzi i zapasy żywności dla nich na 2 lata; wagony więzienne do podziemnych pociągów wykonuje aż 11 różnych firm-kontraktorów, ponieważ skala przedsięwzięcia obliczona jest na transport 15 mln ludzi

* "twarz na Marsie" to prawda; orbitujący wokół Marsa teleskop wykonał dokładną mapę całej planety; tajne ziemskie bazy na Marsie to też fakt - szkoda, że więcej o tym nie opowiedział (inne źródło na ten temat to "
Henry Deacon", który przez wiele lat nie ujawniał swojej tożsamości)

* posiadający prezencję normalnego człowieka kosmita pracujący od 50 lat dla Pentagonu (nie wiadomo, czy dobrowolnie) znany pod nazwiskiem Val Valiant Thor, który prawie w ogóle się nie starzeje i biegle włada stu kilkudziesięcioma ziemskimi językami - Phil Schneider poznał go osobiście i wedle jego opisu "jest on bardzo niezwykłą osobą" - choć w kręgach ufologicznych od wielu dekad charakteryzowany był jako przybysz-poseł z Wenus, apelujący o nuklearne rozbrojenie w związku z nieprzewidywalnymi dla nas konsekwencjami globalnej wojny jądrowej, to jego wewnętrzna budowa wskazywałaby raczej, że jest on Plejadianinem; jego krew bardziej od ludzkiej przypomina krew pająka czy w ogóle owadów, a organizm posiada odmienną od naszej strukturę chromosomów

* Plejadianie toczą wojnę z Szarymi i z tego powodu przed kilkoma laty (tj. na początku lat 90-tych) opuścili Ziemię, atakowani w wodzie, pod powierzchnią, na powierzchni i w powietrzu

* Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych przeznacza 1/16 swojego rocznego budżetu na prace nad psychologicznymi technikami programowania ludzkich umysłów, które prowadzone są w ramach struktur
RAND Corp.

* podczas tej prelekcji Phil przeprosił obecne panie i na moment podciągnął swój T-shirt, pokazując przebiegającą pionowo wzdłuż całego korpusu grubą bliznę po "otwarciu promieniem", którym w 1979 r. obcy postrzelił go podczas bliskiego spotkania VI stopnia w podziemnych okolicach miejscowości Dulce.
 

Prelekcja wygłoszona 14 sierpnia 1995 r. w Denver:
(link do wideo po angielsku: LINK!)

* ojciec Phila Schneidera zmarł w roku 1993 i to wyjazd na jego pogrzeb stał się sposobnością do porzucenia pracy dla rządu (gdy najpierw chciał normalnie odejść, powiedziano mu żeby najpierw dokończył pracę, nie pozwalając opuścić terenu)

* podziemne bazy znajdują się przeciętnie na głębokości 5 tys. stóp i są umiejscowione w strategicznych lokacjach; ich oryginalnym przeznaczeniem było zapewnienie schronienia dla prezydenta i rządu w czasie wojny, ale obecnie wiele z nich jest wykorzystywanych do zapewniania schronienia obcym - przed oczyma osób niepowołanych, kontakt z którymi mógłby spowodować wybuch paniki lub wzrost orientacji opinii publicznej co do knowań obcych (ang. 'alien agenda')

* od roku 1946 Ziemię odwiedza masowo 11 ras przybyszy z innych planet; Marynarka Wojenna USA od marca 1940 r. posiadała rozeznanie w temacie "plagi ufo" w okolicach atolu Bikini - znajdującego się wówczas pod kontrolą Japończyków, których problemy z "latającymi kulami światła" rozpoczęły się na długo przed wojną; w Kraju Kwitnącej Wiśni obiekty te nazywano także "boskimi skrzydłami" i dość często przypisywano im boską proweniencję, choć równocześnie budziły one poważne zaniepokojenie wojskowych dowódców; amerykańska armia od roku 1933 wie o zagrożeniu ze strony obcej rasy usiłującej przejąć kontrolę nad Ziemią; pod koniec II wojny światowej japońska marynarka miała w rejestrach odnotowane 2 miliony obserwacji ufo - u nich to była prawdziwa epidemia; uciekające z ogromnymi prędkościami NOL-e widoczne są nawet na zdjęciu z wybuchu bomby atomowej w Hiroszimie

* w samolotach F117A zastosowano trójwymiarowy radar i po raz pierwszy specjalny hełm, który pozwala pilotowi zmieniać broń za pomocą myśli i uniemożliwia uruchomienie samolotu przez osoby niepowołane

* obcy przebywają na Ziemi od co najmniej pół miliona lat, o czym świadczą np. skamieliny noszące ślady po laserze

* kolejne traktaty Stanów Zjednoczonych z pozaziemskimi rasami były podpisywane w latach 1944, 1954, 1962 i 1979

* w trakcie "bitwy z obcymi" w podziemnych okolicach miejscowości Dulce w roku 1979 zginęło 22 komandosów z krajów takich jak m.in. Izrael, Niemcy, Norwegia i RPA; w jaskini na terenie Szarych znajdowały się tam pojemniki z pływającymi w roztworze częściami ciał ludzkich i obcych

* niesklasyfikowane w szkolnym układzie okresowym pierwiastki pozyskane z wraków ufo są wykorzystywane w samolotach niewidzialnych dla radaru

* w okaleczenia zwierząt (ang. 'cattle mutilations') jest zamieszany rząd, a nie Chupacabra, trwa to od roku 1967 lub wcześniej i ma związek z koniecznością pozyskiwania dla obcych ssaczych wydzielin hormonalnych

* prawdziwa historia ziemskich sił obrony przeciwlotniczej w XX wieku to prawie 800 tys. zestrzelonych ufo - Rosjanie uziemiają 2 obiekty dziennie w każdej z prowincji (po rosyjskiej reformie administracyjnej trudno dokładnie powiedzieć, o co dokładnie Philowi wtedy chodziło, ale według niego w Rosji istniało wówczas 9 prowincji), na półkuli południowej "ściąga się" 6 latających talerzy dziennie, w USA jeden, w Europie 1 - ogólnie "jest to inwazja na pełną skalę"

* w każdym stanie USA znajdują się co najmniej 2 tajne podziemne bazy.


Wykład z września 1995 r.:
(link do wideo po polsku: LINK!)

* przede wszystkim trzeba rozumieć, że wszelkie dotyczące ufo i obcych informacje są zapalczywie skrywane przed opinią publiczną przez władze, wojsko i tajne służby - tak samo w USA, jak i na całym świecie

* materiały uzyskane od obcych są wykorzystywane w poszyciu kadłubów okrętów podwodnych

* w USA znajduje się 131 tajnych podziemnych baz, a na całym świecie jest ich 1477; koszt budowy jednej wynosi 17-19 miliardów dolarów, czas wykonania kiedyś wahał się od roku do dwóch lat, ale obecnie powstaje ich już kilka rocznie; w USA wszystkie bazy są połączone podziemną siecią kolejową dla pociągów osiągających prędkość 2 Machów podczas lewitacji na wysokości 0.75 cala nad pojedynczą szyną

* opinię publiczną okłamuje się bez pardonu, w kręgach władzy uważa za głupią czy wręcz za debili (ang. 'morons')

* Phil Schneider w wieku 14 lat dostał od kolegi swojego taty z pracy fragment materiału znalezionego pod Roswell

* samolot F-177A jest już przestarzały; istnieją samoloty zdolne do osiągania prędkości 5 Machów i strzelające "promieniami naładowanych cząsteczek" (ang. 'charged particle beam weapon')

* przestarzałe są również technologie takie jak radar, laser czy komputerowe rozszerzanie obrazu (ang. 'computer enhanced imaging') - choć są one nadal stosowane w helikopterach przeznaczonych do inwigilacji społeczeństwa; przykład bieżącej technologii to 5 okrążających Ziemię satelitów obserwujących w podczerwieni z rozdzielczością o współczynniku 99.999961, zdolnych z odległości 150 tys. mil sfotografować monetę na podłodze w czyjejś kuchni

* w skład kompleksu Groom Lake wchodzi 9 podziemnych baz, ich nazwy to m.in. Area 51, S4, S2; pracuje tam 18 tys. ludzi w systemie zmian trwających po 12 godzin, większość w ciemnościach; objętość każdej z tych 9 baz to średnio 4,25 mili sześciennej; używane przez wojsko maszyny drążące pod ziemią tunele nie wybierają gruntu lecz topią go na miejscu, utwardzając nim ściany; nowe technologie prezentowane opinii publicznej na powierzchni to przestarzałe technologie wojskowe

* żadna inna osoba posiadająca uprawnienia klauzuli tajności "Rhyolite 38" nie wypowiada się publicznie, w ogóle niewiele osób ma dostęp do tego poziomu informacji

* oficjalnie nie istniejący pierwiastek o liczbie atomowej 140 - ang. "Corbomite" - po połączeniu z innymi obcymi pierwiastkami staje się niezniszczalny nawet dla "particle beam weapon" i wytrzymuje temperaturę 10 mln stopni Fahrenheita - został przekazany Ziemianom przez odłamowców rasy Szarych jako zemsta w ramach ich wewnętrznych rozgrywek

* plan obcych odnośnie naszej planety jest ukierunkowany na jej całkowite przejęcie i redukcję populacji o 5/6 - 7/8 do roku 2029, a wojsko USA wie o tym od 45 lat (1995 - 45 = 1950 r.); traktat zawarty w roku 1954 był porozumieniem z wszystkimi trzema znanymi wówczas rasami obcych

* NWO (Nowy Porządek Świata) to zasadniczo to samo, co knowania obcych; globalny rząd to też to samo, jeden i ten sam projekt

* 9 ras obcych odwiedzających Ziemię postrzega zamieszkujących ją ludzi i zwierzęta jako pożywienie, tzn. nie w sensie mięsa, ale unikalnych składników zawartych w naszych organizmach, m.in. wydzielin gruczołów (ang. 'glandular secretions') - obcy dodają je do swojego pożywienia niczym witaminy, choć porównanie z kokainą też byłoby na miejscu

* budowa i utrzymanie tajnych podziemnych baz pochłania 28% produktu krajowego brutto USA, a niektóre z nich to już w zasadzie miasta obcych; w cichą wojnę z obcymi zaangażowane są także Chiny; globalistami kierują obcy; szacunki dotyczące liczby ludzi zabitych przez obcych mówią o 6-7 milionach

* na tym wykładzie Phil pokazuje opatrunek po postrzale - 16 dni po zdarzeniu, w którym w obronie własnej zastrzelił agenta FBI.
 

Ostatni zarejestrowany na wideo
wykład z Denver 17 listopada 1995 r.:

(link do wideo po polsku: LINK!)

* prelekcję zapowiada Al Bielek mówiąc, że to on namówił Phila Schneidera do podzielenia się swoją wiedzą z opinią publiczną, co realizowane metodą jeżdżenia z wykładami po kraju okazało się na tyle efektywne, że od początku roku 1995 odbyło się 13 zamachów na życie prelegenta

* 11 z 17 lat przepracowanych dla rządu USA Phil Schneider spędził w tajnym podziemnym kompleksie "Groom Lake" w rejonie bazy Sił Powietrznych "Nellis"

* na początku XX wieku, przed ukuciem terminu "latające spodki", popularne było określenie "statki - podkowy" (ang. 'horse-shoe ships'); od roku 1933 rząd Stanów Zjednoczonych badał "powietrzne fenomeny" we współpracy z władzami państw europejskich, głównie Francji i Wielkiej Brytanii

* Marynarka Wojenna USA wiedziała o obecności obcych już ok. 1935-36 r.

* niektóre podziemne bazy znajdują się 2 mile pod powierzchnią

* popularne fotografie obcego z Roswell po komputerowej analizie ziarnistości okazują się być podróbkami - choć istnieje też prawdziwe zdjęcie, ale nie w ufologicznym obiegu

* w USA co roku znika bez śladu 1 milion dorosłych i 100 tys. dzieci - nikt nie wie, dokąd te osoby trafiają

* sprawę śmierci jego przyjaciela Rona Rummela przekwalifikowano na zabójstwo

* jego ojciec Oscar Schneider uczestniczył w pracach nad budową USS "Enterprise", pierwszego amerykańskiego lotniskowca o napędzie atomowym, a także przy konstruowaniu prototypowych miniaturowych silników nuklearnych

* wiele latających spodków to ziemskie pojazdy, których pilotażu Amerykanie uczą lotników z zaprzyjaźnionych państw Europy

* poziom uprawnień dostępu do tajnych informacji "Rhyolite 38" posiada w USA tylko kilkuset wojskowych oraz kilka osób cywilnych

* pracując w tajnych projektach Phil Schneider przez lata myślał, że oddaje światu przysługę - tymczasem okazało się, że podziemne bazy są przygotowywane na wprowadzenie stanu wojennego na powierzchni; kiedy powiedział, że odchodzi z pracy, został z miejsca aresztowany

* w jednej podziemnej bazie może pracować od 1800 do 20 tys. ludzi; "czarny budżet" pochłania ponad 500 mld dol. rocznie, pieniądze pochodzą m.in. z handlu narkotykami oraz innych szemranych operacji w krajach Trzeciego Świata, takich jak np. Panama; przychody generuje też rafinacja rzadkich minerałów

* układ okresowy pierwiastków powinien klasyfikować 140 elementów

* oprócz fragmentu maszyny sprzed 220 mln lat, znaleziono również trybik sprzed 50 mln lat z 360 otworkami wyżłobionymi w równej odległości od siebie i tworzącymi krąg; istnieją także datowane na 20-35 mln lat skamieliny przekształcone w sposób przypominający jedynie próbki z ruin Hiroszimy, np. wykopano przedhistoryczny czosnek znajdujący się w takim stanie - wiek ok. 20 mln lat

* architekci Nowego Porządku Świata przyjmują rozkazy od Szarych; podziemne bazy zostaną wykorzystane jako więzienia i obozy pracy

* w incydencie Dulce'79 zginęli również geolodzy, a Phil Schneider "wiedział, jak się zachować" dzięki odbyciu E.T.-szkolenia; następnie przez ponad 400 dni poddawano go specjalistycznej terapii

* baza pod nowym lotniskiem Denver to generalnie port kosmiczny; podanie współrzędnych wszystkich podziemnych baz wiązałoby się z wyrokiem więzienia; łączące wszystkie bazy podziemne pociągi pokonują całe Stany od wybrzeża do wybrzeża w półtorej godziny i są szybsze niż jakiekolwiek odrzutowce; większość wojskowej kadry oficerskiej wie o tym wszystkim; objętość jednej bazy wynosi średnio 4,25 mil sześciennych, głębokość to 5700 stóp pod ziemią, koszt 17 - 31 mld; podziemne bazy istnieją także m.in. w Kanadzie i na północy Meksyku, a ostatnio rekordowych rozmiarów budowę pod egidą ONZ zlokalizowano w Szwecji - czas wykonania 5 lat, objętość 30 mil sześciennych, koszt 2 biliony dolarów

* nasz język jest dla obcych zbyt powolny

* NWO naciska na rządy poszczególnych państw, żeby nie toczyły już między sobą żadnych wojen

* wirus Ebola i inne nowe mordercze szczepy niepokonanych zarazków sprawiają wrażenie, jak gdyby były inteligentne i pasuje do nich określenie "zaprojektowane"

* modyfikowanie pogody przez rząd USA to fakt, tak samo jak współpraca w tej dziedzinie z Rosjanami od roku 1972 lub może nawet 1966 - każdy huragan czy tornado można unicestwić, detonując w jego oku bezzałogowy samolot z odpowiednim ładunkiem - ale władze wolą z zaciekawieniem analizować zniszczenia

* godne polecenia lektury to książka Richarda Saudera "Underground Bases and Tunnels: What is the Government Trying to Hide" oraz "Secret Air Bases the Government Doesn't Want You to Know - Groom Lake", którego jeden z wydawców wylądował potem w więzieniu.

--------------------------------------------------------------------------------------

Już po śmierci Phila Schneidera w pewnym wywiadzie radiowym Al Bielek szczegółowo opowiedział historię swojej znajomości z nim, a także wcześniejszej znajomości ich ojców - niestety nagrania tego typu często znikają z sieci na zasadzie "to konto zostało zamknięte".

Tekst obszernego wywiadu z byłą żoną P. Schneidera, pełen niezwykłych informacji - tutaj (j.ang.). Pod koniec artykułu można znaleźć akapit zawierający wiadomość od córki Phila Schneidera, która miała wtedy 13 lat - cytat:"Bardzo chciałabym, żeby doczekał się sprawiedliwości już w tym momencie, ale też wiem, że na razie nie jest to możliwe, chyba tylko w moich snach. (...) Nikt nie powinien musieć przechodzić przez to, co ja, tracąc ojca. On po prostu mówił prawdę i za to go zamordowano".

Źródło: LINK!