ZMIANY W DNA

TYPY CIAŁ ŚWIETLISTYCH
(CZĘŚĆ 3)
LINK! DO CZĘŚCI 2
 

Większość ludzi na świecie dzisiaj już wie, że zwiększone wibracje Ziemi przyśpieszą wibracje w ciałach ludzkich, dając człowiekowi szansę i złoty klucz do Wniebowstąpienia. Człowiek jest ściśle połączony z Ziemią, niczym matka z dzieckiem. Ziemia kształtuje ludzkie ciało i jego morfogeniczne pole. Anatomia energetyczna człowieka wygląda dokładnie jak Ziemi - ziemskich czakr, meridian i wszystkich zapisów jakie wydarzyły się na naszej planecie, które wpływają na naszą pamięć komórkową. Wnikanie innej fali światła i wysokich promieni kosmicznych zmieni nie do poznania Ziemię i jej mieszkańców. Nastąpią indywidualne przebudzenia, będzie się aktywować dziesięć nieczynnych nitek DNA.

Powoli zmieni się siedem ciał świetlistych stymulowanych promieniami kosmicznymi. W zależności od promienia - zawartej w nim energii, ciała będą osiągać swój następny poziom ewolucji. Od możliwości przenikania promieni kosmicznych w ciało fizyczne i eteryczne zależy jak ukształtuje się nowa jednostka.

Promienie kosmiczne mają olbrzymi wpływ na rozwój człowieka. W chwili otwarcia się wszystkich siedmiu głównych czakr i połączonych z nimi ciał świetlistych następuje połączenie z siedmioma promieniami kosmicznymi. Dzięki nim otworzą się bramy do wniebowstąpienia. Zwielokrotni się również wibracja Ziemi. Kto osiągnie z nią harmonię popłynie gładko w wyższy wymiar. Człowiek dostanie szansę przyłączenia się do Świadomości Chrystusowej. Nie jest to ostatni proces w wyższym rozwoju człowieka. Na Ziemię i ludzi od zawsze oddziałują nowe promienie kosmiczne. Światło daje życie i tworzy wyższe formy. Obecnie zmienia człowieka w naturę wielowymiarową.

Zwiększenie energii zmieni nie tylko ciało fizyczne, ale również przebudzi w dotychczasowych ciałach świetlistych nowe ciała świetliste, od tej pory zwane będą już kryształowymi. Każde z nich będzie wibrować w odmiennym kolorze: niebieskim, fioletowym, białym, złotym, platynowym, ultrafioletowym i VOID.

NIEBIESKIE CIAŁO ŚWIETLISTE

Występuje wówczas, kiedy aktywuje się DNA od 5000 do 10 000 nitek. Podczas tego procesu promień różowy oczyszcza pamięć komórkową i dostraja ciało fizyczne. Promień turkusowy oczyszcza pamięć od emocjonalnych zranień. Promień fiołkowy oczyszcza i reperuje genetyczny kod DNA, RNA i ENA (ENA - emocjonalny poziom i kod genetyczny).

FIOLETOWE CIAŁO ŚWIETLISTE

Dostrajane jest przez trzy potężne promienie. Rozwija się na poziomie od 10 000 do 20 000 nitek DNA. Promień magenta oczyszcza połączenia komórkowe. Promień indygo/granatowy oczyszcza wszystkie cztery ciała na poziomie fizycznym, eterycznym, emocjonalnym i mentalnym. Promień złoty harmonizuje i uporządkowuje cztery niższe ciała.

BIAŁE CIAŁO ŚWIETLISTE

Występuje podczas aktywowania od 20 000 do 50 000 nitek DNA. Promień fuksjowy oczyszcza z poprzednich żyć, usuwa wszystkie blokady i powoduje głębsze oświecenie. Pozwala masterować. Promień złoty z centralnego słońca odnawia genetyczny zapis we wszystkich ciałach. Promień jasno-niebieski i jasno zielony harmonizuje ciało mentalne i holograficzny rozum.

ZŁOTE CIAŁO ŚWIETLISTE

Występuje podczas aktywacji od 40 000 do 100 000 nitek DNA. Promień ciemno-śliwkowy łączy z wielowymiarową czystością serca i z holograficznym rozumem. Promień emeraldowy aktywuje cztery komory serca (Boskości, współczucia, poświęcenia i Świadomości Chrystusowej). Promień perłowo-biały reprezentuje niewinność i czystość wibracji Chrystusowych na wszystkich poziomach świadomości człowieka. Na tym poziomie rozwijają się jednostki już bardzo wysoko przebudzone.

PLATYNOWE CIAŁO ŚWIETLISTE

Otwiera od 75 000 do 150 000 nitek DNA. To ciało jest aktywowane przez pięć potężnych dostrajaczy:
1. harmonia w ciele fizycznym
2. w układzie krwionośnym
3. w układzie limfatycznym
4. energia Kundalini
5. energia seksualna

ULTRA FIOLETOWE CIAŁO ŚWIETLISTE

Występuje powyżej 200 000 nitek DNA. Rozwija się pod wpływem siedmiu czynników.

CIAŁO ŚWIETLISTE, zwane VOID
(próżnia - pustka)

Występuje powyżej 300 000 nitek DNA. W jego aktywacji bierze udział wiele ważnych czynników.

Ciała świetliste wysoko rozwinięte - kryształowe, na bardzo wysokim stopniu rozwoju są na świecie wielkim wydarzeniem. Większość ludzi posiada podwójną helisę DNA i ciągle jest przed nimi aktywacja dziesięciu nitek DNA, które dawno temu zostały odłączone od człowieka. Dwie nitki DNA dają człowiekowi możliwość używania mózgu w 3%. Dlatego często nie czuje się szczęśliwy, kochany, żyje w ciągłym stresie, wywołuje wojny, szuka zaczepek na wszystkie możliwe sposoby, jest całkowicie rozłączony ze Źródłem.

Wielkie rzesze ludzi medytują latami, aby osiągnąć mistyczne doświadczenia i aktywować swoje DNA w 100%. Człowiek, który jest zdolny przyłączyć 10 nitek do swoich dwóch aktywnych staje się wielowymiarowy. Przejawia zdolności telepatyczne i manifestuje się jako jednostka powyżej przeciętnej. Zatrzymuje własny proces starzenia, jego ciało doświadcza wielu niezwykłych przeżyć, otwiera kosmiczną mądrość i nikt nigdy go już nie zwiedzie. Osiąga zrozumienie praw kosmicznych.

Proces aktywacji DNA w rozwoju ewolucyjnym człowieka jest bardzo długim procesem. Nie można oczekiwać takich zmian w ciągu jednego stulecia. Ale w ciągu ostatnich 60 lat na Ziemię przybyło i nadal przybywa więcej Mistrzów i Avatarów posiadających wyższe ciała świetliste, które nadal rozwijają. Rozwój duchowy jest niekończącym się procesem. Większość ludzi zamieszkałych na naszej planecie reprezentuje piątą rasę, a za kilka lat awansują do rasy szóstej. Według teorii mistyków przed człowiekiem na Ziemi jest jeszcze rasa siódma. Właśnie w tym czasie rozbudzą się na świecie wysokie ciała świetliste, tzw. kryształowe. Póki co w nadchodzącej generacji człowiek połączy się z odłączonymi 10 nitkami DNA.

Vancouver
7 Aug. 2007


WIESŁAWA