KRYZYS DUCHA

UŻYWKI - TECHNIKA, MUZYKA,
DYNAMICZNA MEDYTACJA I SEKS

(CZĘŚĆ 2)
LINK! DO CZĘŚCI 1
LINK! DO CZĘŚCI 3

TECHNIKA

Cywilizacja nie zawsze idzie w parze ze zdrowiem. Telewizja, radiostacje, przewody wysokiego napięcia, telefony komórkowe, etc ... mają bardzo niekorzystny wpływ na ludzki organizm. Wywołują szereg ciężkich chorób: nowotwory, białaczki i zmiany biologiczne. Kontakt z telefonem komórkowym podnosi w chwili łączenia w miejscu dotyku do głowy temperaturę o 2 stopnie Celsjusza. Z tak dużym promieniowaniem człowiek nie styka się nigdzie. Mało kto o tym mówi, bo nie jest to w interesie "biznesmenów od komórek." Naukowcy coraz częściej apelują, że przez "komórki" wzrosną choroby mózgu. Już po 15-stu minutach rozmowy przez komórkę pogarsza się reflex, zdolności zapamiętywania, wzrasta nadpobudliwość i występują bóle głowy.

Należy wiedzieć, że komórek nie powinny używać osoby z rozrusznikiem serca, mogą mieć wielkie problemy a nawet może dojść do śmierci.

Linie wysokiego napięcia czy innych źródeł silnych pól elektromagnetycznych powodują wzrost różnych chorób.
 

MUZYKA

Mamy dużo rodzajów pozytywnej muzyki: relaksującej i działającej leczniczo, ale bywają gatunki muzyki, która jest bardzo niebezpieczna. Ładowanie własnych mózgów za pomocą słuchawek i bardzo głośnych tonów nigdy nie przyniesie korzyści dla mózgu i całego ciała. Osiąganie wyższych poziomów świadomości przy udziale jazgotliwej muzyki wywołuje przeciwny efekt, obniża różne poziomy świadomości. Muzyka typu: heavy metal, rock and roll i innych o synkopicznych rytmach, nierozpoznawalnych przez umysł działa na podświadomość i ciało, które mocno reagują na ten rodzaj dźwięków. śmierci, nienawiści i zabójstw. Potęga i siła dźwięku muzyki rock and rollowej i heavy metal są przeciwieństwem harmonijnego boskiego dźwięku. Ciężkie rytmy w dużym stopniu są tworzone za pomocą różnych elektronicznych urządzeń dźwiękowych, przyspieszają popęd do papierosów, alkoholu, seksu i narkotyków.

Muzyka jest zalecana przez terapeutów i grupy medytacyjne. Harmonijny rytm jest doskonałym środkiem uzdrawiającym i pomagającym w rozwoju duchowym, ale są też jej inne formy np. medytacje dynamiczne, które uchodzą za bardzo szkodliwe dla właściwej pracy mózgu, niszczą pola świadomości. Zaniżone pola świadomości są najlepszą furtką do jeszcze większych nieszczęść: alkoholu i narkotyków. I w ten sposób zaczynając od niewłaściwej muzyki można łatwo pogubić się w swoim życiu narażając mocno własne zdrowie.

Muzyka jest pięknym darem lecz należy ją właściwie rozpoznać. Siła dźwięku i muzyki ma duży wpływ na emocje i nastrój. Na świecie było i jest wielu wspaniałych kompozytorów tworzących piękną i harmonijną muzykę, współdziałającą z ludzkim ciałem.

Prawidłowe rytmy przyniosą radość i samouzdrowienie a fałszywe wniosą w ciało wielki chaos. Dźwięki mają olbrzymi wpływ na organizm, specyficzne wiązki neuronów w korze mózgowej reagują bardzo mocno na niektóre częstotliwości. Podkłady muzyczne: heavy metal, black rock, hardrock, służą satanistom propagujących narkotyki i bluźniącym Bogu.
 

DYNAMICZNA MEDYTACJA


Zdjęcia wykonane podczas dynamicznej medytacji w ashramie Osho w Oregonie

W roku 1970 Osho "Guru bogatych" (jak sam siebie nazywał), przedstawił nową technikę medytacyjną zwaną "Dynamiczną medytacją". Pracował ze swoimi studentami, którzy komponowali dla niego muzykę.

"Twój umysł jest chaosem. Chaos musi być usunięty. Chaotyczna muzyka będzie ci pomocna, tak więc medytuj i słuchaj chaotycznej muzyki, pomoże ci usunąć chaos z twojego umysłu. Ty popłyń razem z nią, nie bój się wyrazić siebie w jej dźwiękach. Chaotyczna muzyka kiedy w twoim chaotycznym umyśle osiągnie szczyt przyniesie ci wyzwolenie." (
Słowa Osho)

W plemionach indiańskich i afrykańskich rytualna muzyka służy do wprowadzania ludzi w trans. Udowodnionym faktem jest jej szkodliwy wpływ na ludzką psychikę. Łatwo te zmiany zaobserwować w zapisie EEG mózgu.

Cały świat często zadaje pytanie:

Kim był Osho?

Ma wielu swoich wyznawców
ale coraz więcej ludzi mówi o nim:

"był obrzydliwym samowyzwańczym guru"

Jednym, który mocno występował przeciw niemu był Krishnamurtii.

Dynamiczne medytacje
(WIDEO USUNIĘTE - LINK PADŁ)

- rytm synkopiczny wpływający na głębokie budzenie niskich pól podświadomości.
Ten rytm uchodzi za atak na człowieka, zakłóca czakram splotu słonecznego i
energię emocji. Muzyka bardzo groźna dla zdrowia fizycznego i duchowego.

Harmonijna muzyka medytacyjna,

relaksującą umysł i wznosząca pola świadomości.
Rytmiczna muzyka jest zbliżona do rytmu bicia serca.

Spokojna muzyka medytacyjna

- uzdrawia i otwiera serca ludzi. Balansuje energię
dwóch Bliźniaczych Płomieni i transmutuje karmę.


SEKS

Folgowanie namiętnością i propagowanie miłości ciała jest dzisiaj reklamowana przez wszystkie środki masowego przekazu i uznawane jest za naturalny aspekt ludzkiego życia. Ludzie zatracili zupełnie wyobraźnię czym naprawdę jest seks i do jakich celów służy.

A mówił kiedyś Jezus:

"że nawet pożądliwa myśl jest grzechem".

Własne niezdrowe żądze są przeszkodą w moralnym życiu człowieka. Zbyt wielka swoboda obyczajowa wyzwala niezdrowe i nieczyste emocje. Taka postawa obraca się przeciw samemu człowiekowi i nie tylko nie przyczynia się do jego szczęścia, ale staje się źródłem wielkiego cierpienia. Kiedy mąż zdradza żonę i odwrotnie, cierpi z tego powodu wiele osób. Ludzie postępujący w ten sposób nigdy nie będą mogli być tacy sami jak poprzednio z powodu zakłócenia u siebie prawidłowych emocji. Seks jest darem Bożym i błogosławieństwem dwojga osób, kochających się i tworzących rodzinę. Gdy naruszymy prawa natury i prawa moralne zawsze cierpimy. Bóg pragnie aby człowiek był uczciwy, prawy, wierny i rozumny, aby w swoim życiu chodził bożymi ścieżkami. Za każdy błąd płacimy chorobą ciała i duszy, niepokojem serca i sumienia. Nie można zdobyć własnego szczęścia kiedy ranimy drugą osobę. Człowiek wzbijający się do Boga powinien objawić swój charakter i stosunek do Bożych Praw, dopiero wówczas na ziemi zakwitnie raj. Każdy sam decyduje o własnym przeznaczeniu, a Bóg akceptuje jego wybór. Brak umiaru i opamiętania zamyka drogę do Nieba.

cdn...

Vancouver
11 Jan. 2008

WIESŁAWA